Euro
10.7467
0.69%
Dolar
9.2611
0.91%
Altın
526.09
-0.78%
Borsa
1.41
-0.16%
Bitcoin
561.985
-1.11%
15ºC
İstanbul
Hafif yağmur 15 C

  Sarıyer'deki kadın, gördüğü köpeği sevdikten sonra çaldı

  Taksiciye ait Hera isimli köpek, durak önünde oynarken bir kadın tarafından sevildi. Köpeği seven kadının, sevdikten sonra çalıp gitme anları kameraya yansıdı.
  • DHA
  • 08.10.2021 - 14:43
  • Güncelleme : 08.10.2021 - 16:14
  Sarıyer'deki kadın, gördüğü köpeği sevdikten sonra çaldı

  2 Ekim Cumartesi günü Sarıyer'deki Maslak Mahallesi Anka Sokak'ta bulunan taksi durağında taksicilik yapan Ahmet İlçin'e ait 'Hera' isimli iki aylık yavru köpek, hava alması için dışarı çıkarıldı.

  Hera, bir müddet sonra ortadan kayboldu. Köpeğin sahibi ve arkadaşları, çevrede yaptıkları tüm aramalara rağmen köpeği bulamadı.

  Çevrede bulunan bir sitenin güvenlik kameralarını inceleyen İlçin, gördükleri karşısında şok yaşadı.

  SEVEN KADIN ÇALDI

  Görüntülerde taksi durağının önünde oynayan Hera'ya yaklaşan bir kadın, köpeği bir müddet sevdi. Ardından etrafa bakınıp kimsenin olmadığını fark eden kadın, köpeği kucağına alarak uzaklaştı.

  Ahmet İlçin, karakola giderek köpeğini çalan kadından şikayetçi oldu. Görüntüleri incelemeye alan polis, köpeği çalan kadının kimliğini tespit etmek için çalışma başlattı.

  Sarıyer deki kadın, gördüğü köpeği sevdikten sonra çaldı #1

   

  "SANKİ ÇOCUKLARIMDAN BİRİSİ KAYBOLMUŞ GİBİ ÇOK ÜZÜLÜYORUM"

  Ahmet İlçin, "Karakola gidip şikayetçi olduktan sonra kayıtlara baktık. Mavi kabanlı bir kadın köpeği görüyor, seviyor. Sağına soluna bakıyor, ondan sonra alıp götürüyor aşağıya doğru. Kadını hiç görmedim daha önce. Daire sakinlerine de benzemiyor. Oraya gelen bir temizlikçi, bakıcı veya bir misafir de olabilir. Daire sakini de olabilir. Bugüne kadar çevre sitelerine baktık. Bize yakın bütün sitelere baktık, bulamadık. Karakola da şikayetçi olduk. Ben bugüne kadar hiç köpek beslemedim, 42 yaşındayım. Ama bu yavruyu sahiplendikten sonra içimde hayvan sevgisi artı. Bir çocuğummuş gibi. Benim üç tane çocuğum var. Sanki çocuklarımdan birisi kaybolmuş gibi çok üzülüyorum. Duraktaki arkadaşlar da çok üzülüyor. Daire sakinleri de sevenler her gün gelip soruyorlar. Onlar da çok seviyor. Bekliyoruz böyle inşallah gelecek." dedi.

  Sarıyer'deki kadın, gördüğü köpeği sevdikten sonra çaldı VİDEO

  Sarıyer deki kadın, gördüğü köpeği sevdikten sonra çaldı #2

  Sarıyer deki kadın, gördüğü köpeği sevdikten sonra çaldı #3

  Sarıyer deki kadın, gördüğü köpeği sevdikten sonra çaldı #4

  Sarıyer deki kadın, gördüğü köpeği sevdikten sonra çaldı #5

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir