Petrol
115.32
1.01%
Euro
17.4088
-0.86%
Dolar
16.1911
-0.96%
Altın
964.88
-0.79%
Borsa
2439
0.00%
Bitcoin
481.201
1.40%
31ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 31 C

  Almanya'da göçmenlere görüntülü cinsel eğitim

  Alman Sağlık Bilgilendirme kuruluşunun göçmenler için hazırladığı eğitim programı amacının dışına çıktı.
  • Ajanslar
  • 10.03.2016 - 11:40
  Almanya'da göçmenlere görüntülü cinsel eğitim

  Daha önce göçmenler için “Beni elleme… Ellemek yasaktır” gibi broşürler yapan Alman yetkililer şimdi de göçmenlere “cinsel bilgi” projesini başlattı. Ancak proje amacının dışına çıktı ve göçmenlere açıkça Alman pornosu izletilmeye başlandı.

  RESİMLİ VE GÖRÜNTÜLÜ ANLATILIYOR

  Zanzu isimli internet sitesinde, göçmenlere 13 dilde cinsel eğitim öğreten Alman Merkezi Sağlık Bilgilendirme Kuruluşu (BZgA), her cinsel pozisonu resimli ve görüntülü olarak anlatıyor.

  Almanya da göçmenlere görüntülü cinsel eğitim #1

  ÇOCUKLAR İÇİN UYARI YOK

  Videoların da yer aldığı sitede Türkçe her türlü ayrıntı bulunuyor. Her türlü cinsel ilişkinin ayrıntıları ile aktarıldığı sitede, çocukların girmemesi için bir uyarı da bulunmuyor.

  Göçmenler için hazırlanan bu sitede cinsel hastalıklar, ilişki türleri, eşcinsel ilişki, anal, oral seks gibi konular anlatılıyor.

  Almanya da göçmenlere görüntülü cinsel eğitim #2

  HOMOSEKSÜEL İLİŞKİ DE VAR

  Homoseksüel ilişkinin Avrupa’nın bir çok ülkesinde artık normal olduğundan bahsedilirken, bunun bir suç olmadığı işleniyor. Sitede, ana konular olarak “Seks“, “Vücut ve seks“, “İlk defa seks“, “Eşler“ gibi konular yer alıyor.

  Ardından ilişki türleri ve her ayrıntıya yer veriliyor. Cinsellikte orgazmla ilgili bilgilerin dışında, prezervatif kullanımı, eşlerin nasıl uyarılacağı gibi özel ayrıntılar da, görüntüler eşliğinde anlatılıyor.

  Her bir ayrıntının düşünüldüğü açıklamalar tamamen batılı gözüyle hazırlanmış ve doğu kültürü hemen hemen hiç dikkate alınmamış.

  Almanya da göçmenlere görüntülü cinsel eğitim #3

  Almanya da göçmenlere görüntülü cinsel eğitim #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir