Petrol
115.32
1.01%
Euro
17.4088
-0.86%
Dolar
16.1911
-0.96%
Altın
964.88
-0.79%
Borsa
2439
0.00%
Bitcoin
473.824
-1.24%
22ºC
İstanbul
Güneşli 22 C

  Kediyi kurutma makinesine atan gençler şoke etti İZLE

  "Islak bir kediyi nasıl kurutursunuz" deneyi için kediyi kurutma makinesine atan 3 genç kahkahalar atarken kendilerini görüntüleyip sanal alemde paylaştı. Görüntüler şoke etti.
  • 19.09.2014 - 17:26
  Kediyi kurutma makinesine atan gençler şoke etti İZLE

  Kediyi kurutma makinesine atan gençler şoke etti İZLE #1

  Bir kediyi kurutma makinesine atıp görüntüleri sosyal medyada paylayan 3 Rus genci polise ihbar edildi. Şoke eden görüntülere göre gençler Rusya’nın batısındaki Bezhetsk bölgesinde “Islak bir kediyi nasıl kurutacakları” üzerine konuştuktan sonra kediyi eski model bur kurutma makinesinin içine atıp makineyi çalıştırdı. ‘Ilya’ adlı genç, kendini “Kediyi sadece bir kaç saniye içerde tuttuklarını, aksi takdirde zaten hayvanın öleceğini” söyledi. Kedinin ise makineden çıktığında ayakta duramayacak derecede denge duygusunu yitirdiği görüldü. 3’lü kedinin hallerine kahkahalar atarak gülerken, gruptaki genç kız gözlerini şaşılaştırarak kediyi ‘taklit etti’. Sosyal medyada viral hale gelen görüntüler nedeniyle Rusya’daki hayvan severler polise ihbarda bulundu. Polis, olayı incelediklerini söyledi, ancak herhangi bir tutuklama olayı olup olmadığını açıklamadı.

  Kediyi kurutma makinesine atan gençler şoke etti İZLE

  SAVUNMAYA BAK!

  Görüntülerde yer alan genç kız daha sonra “Kediyi öldürmek gibi bir niyetlerinin olmadığını ve kediye zarar vermediklerini söyleyerek” kendini savundu. Alyona adlı genç kız daha sonra sosyal medyadan paylaştığı mesajda şöyle dedi: “Başta arkadaşlarım olmak üzere, bu olayla ilgili bana saldıranlar, okuduğunuz her saçma sapan şeye inanmayın. Kediyi öldürmek gibi bir niyetimiz yoktu. Makinede su da yoktu. Kedinin kafasının makineye vururken çıkardığı sesleri duyduğunu iddia edenler yalan söylüyor. O ses içerideki plastik tamburun makinenin yanlarına vururken çıkardığı ses. Ayrıca o video eski bir video, kediye hiçbir zarar gelmedi. İşin aslı, kediyi uzun zaman önce başka bir aile aldı ve hali de gayet iyi. Ailemi eleştirenler, hepiniz iğrençsiniz. Benim ve ailem hakkımda ileri geri konuşurken bizim yaptığımızdan da kötü bir şey yapıyorsunuz. Ayrıca bu olaydan çok daha korkunç olaylarda neden hiç sesinizin çıkmadığını da merak ediyorum. Savaş ve cinayetler gibi. Bir kedi için herkes rahatsız oluyor da Kırım’da olanlar için kimse olmuyor?”


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir