Euro
10.7467
0.69%
Dolar
9.2611
0.91%
Altın
526.09
-0.78%
Borsa
1.41
-0.16%
Bitcoin
562.817
0.07%
16ºC
İstanbul
Çok bulutlu 16 C

  Kraliçe Elizabeth Berlin'de Merkel ile görüştü

  İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth, temaslarda bulunmak üzere geldiği Berlin'de Almanya Başbakanı Angela Merkel ile görüştü.
  • İHA
  • 24.06.2015 - 16:44
  Kraliçe Elizabeth Berlin'de Merkel ile görüştü

  merkel

  Almanya Cumhurbaşkanı Joachim Gauck’un daveti üzerine Almanya’ya 4 günlük ziyaret gerçekleştiren İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth, Berlin’de temaslarına devam ediyor.

  BERLİN'DE MERKEL KARŞILADI

  Kraliçe Elizabeth, temasları kapsamında geldiği Berlin’de Almanya Başbakanı Angela Merkel ile görüştü. Kraliçe Elizabeth, görüşme gerçekleştirmek üzere geldiği Başbakanlık ofisinde Merkel ve Alman yetkililer tarafından karşılandı.

  Kraliçe Elizabeth, Başbakan Merkel ile gerçekleştirdiği görüşmenin ardından Başbakanlık ofisinden ayrıldı. Kraliçe ile Merkel, görüşmenin ardından basına herhangi bir açıklama yapmadı.

  Kraliçe Elizabeth Berlin de Merkel ile görüştü #2

  TEKNE GEZİNTİSİ YAPTI

  Kraliçesi Elizabeth, Almanya Başbakanı Angela Merkel ile gerçekleştirdiği görüşme öncesinde Berlin’in ortasından geçen Spree Nehri’nde tekne gezintisine çıktı. Almanya Cumhurbaşkanı'nın köşkü Bellevue Sarayı’ndan ayrılarak tekne turuna çıkan Kraliçe Elizabeth ve eşi Prens Philip’e, Almanya Cumhurbaşkanı Joachim Gauck ve eşi Daniela Schadt da eşlik etti.

  Kraliçe Elizabeth Berlin de Merkel ile görüştü #3

  2004'TEN BU YANA İLK ZİYARET

  Kraliçe Elizabeth, Almanya’da gerçekleştireceği temaslar kapsamında İkinci Dünya Savaşı’nda ölenlerin anısına çelenk bırakacak. Daha sonra Berlin Teknik Üniversitesi’ne geçecek olan Kraliçe’nin, Cumhurbaşkanı'nın köşkü Bellevue Sarayı’nda yapılacak bir moda gösterisini de izlemesi bekleniyor.

  İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’in Almanya’ya gerçekleştirdiği ziyaret, 2004 yılından bugüne kadar gerçekleştirilen ilk ziyaret olması açısından önem taşıyor.

  Kraliçe Elizabeth Berlin de Merkel ile görüştü #4

  Kraliçe Elizabeth Berlin de Merkel ile görüştü #5

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir