Petrol
113.88
1.74%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
477.448
-1.73%
23ºC
İstanbul
Çok bulutlu 23 C
  İzmir'de 2 yaşındaki öğrenciye darp iddiası

  İzmir'de 2 yaşındaki öğrenciye darp iddiası

  Çiğli'de anaokuluna giden 2 yaşındaki çocuklarının darp edildiğini iddia eden aile, okul kurucusu ve öğretmen hakkında şikayetçi oldu.
  • AA
  • 06.11.2018 - 09:41
  • Güncelleme : 06.11.2018 - 13:09

  Anne Duygu A. kızı B.A'yı geçen hafta arkadaşının tavsiyesiyle Aydınlıkevler Mahallesi'ndeki özel bir anaokuluna göndermeye başladığını söyledi.

  Kızının okula perşembe ve cuma günü gittiğini, ikinci gün kızının durumuyla ilgili bazı şüpheleri oluştuğunu anlatan Duygu A, cuma akşamı eşinin kızını okuldan alarak çalıştığı işyerine getirdiğini aktardı.

  "ÖĞRETMENİM BENİ DÖVDÜ"

  Duygu A, "Eşim kızımı okuldan alıp yanıma getirdiğinde yarı baygın bakıyordu. Ona sarılarak 'Okulun nasıl geçti, öğretmenin sana ne dedi?' diye sorduğumda 'Beni dövdü.' dedi. 'Nasıl dövdü?' dedim. Başıma vurarak ve kendi saçını çekerek gösterdi. Saçı dağınıktı, yolunmuş gibiydi. Yanıma geldiğinde alnında morluk, başının sol tarafında şişlik vardı. O gece uyuyamadı, kendi kendine sayıkladı, 'Yapma, vurma, dövme.' diye. Ertesi gün Çiğli Bölge Eğitim Hastanesine götürdük, darp raporu aldık" dedi.

  İzmir de 2 yaşındaki öğrenciye darp iddiası #1

  ŞİKAYETÇİ OLDULAR

  Duygu A, darp raporuyla Çiğli Polis Merkezi Amirliğine giderek okulun kurucusu S.K. ve çocuğunun öğretmeni Ö.H'den şikayetçi olduklarını söyledi.

  Baba Eray A. da cuma günü kızını okuldan almak için gittiğinde eşinin şüpheleri nedeniyle kamera kayıtlarını görmek istediğini, ancak kayıtların gösterilmediğini öne sürdü.

  "KAMERA KAYITLARINI ALACAĞIZ"

  Kızının yanına geldiğinde ağladığını, sebebi sorduğunda bir cevap alamadığını belirten Eray A. "Ne gerekiyorsa yapacağız. Biz çocuklarımızı ne şartlarda büyütüyoruz. Emniyetle görüştük, kamera kayıtlarını alacaklarını söyledi." diye konuştu.

  İzmir de 2 yaşındaki öğrenciye darp iddiası #2

  SORUŞTURMA BAŞLATILDI

  Okulun kurucu S.K. ise öğrenciye şiddet uygulanmadığını savunarak iddiayı reddetti. İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, konuyla ilgili inceleme başlatıldığını bildirdi.

  İzmir de 2 yaşındaki öğrenciye darp iddiası #3  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir