Petrol
98.01
-1.60%
Euro
18.4009
-0.71%
Dolar
17.9321
-0.03%
Altın
1.038
0.60%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
441.916
2.14%
25ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 25 C

  Bülent Arınç nikah şahidi oldu

  Başbakan Yardımcısı Arınç, Fatih Yönet ile Esra Aksoy’un nikah törenine katıldı.
  • 13.04.2014 - 09:21
  Bülent Arınç nikah şahidi oldu

  Bülent Arınç nikah şahidi oldu #1

  Başbakan Yardımcısı Arınç, eşi Münevver Arınç ile birlikte merhum dayısı Mustafa Yönet’in torunu 30 yaşındaki Fatih Yönet ile Müzeyyen ve Hasan Aksoy çiftinin kızı 27 yaşındaki Esra Aksoy’un nikah törenine katıldı.

  EVLİLİĞİN ÖNEMİNİ ANLATTI

  Alanya Belediyesi Düğün Salonunda çok sayıda davetlinin katıldığı düğünde genç çiftin nikahını belediye nikah memuru Mustafa Veli kıydı. Başbakan Yardımcısı Arınç damat Fatih Yönet’in nikah şahitliğini, gelin Esra Aksoy’un nikah şahitliğinin ise aile yakını Azize Karadağ yaptı. Nikah töreninin ardından konuşan Başbakan Yardımcısı Arınç evliliğin önemine değindi.

  ''EVLİLİK VE AİLE YUVASI BİZLER İÇİN ÇOK ÖNEMLİ''

  Evlilikte sabır gerektiren günlerin de olabileceğini belirten Başbakan Yardımcısı Arınç, "Fatih yavrumuzla akrabayız. Esra kızımızı da birkaç ay önce bir ziyaretimizde tanımıştık. Birbirlerine çok yakışmışlar. Allah kem gözlerden saklasın" dedi. Evliliğin kutsallığına çok inandığını dile getiren Başbakan Yardımcısı Arınç, "Evlilik, aile yuvası ve nikah bizler için çok önemli. Tabi evliliğin her günü böyle sevinçli ve coşkulu olmayabilir. Hayat İnşallah Fatih ve Esra da birbirlerine her gün daha çok bağlılık duyarak sabır göstererek o zorlukları da aşarlar" diye konuştu.

  İLÇEDEN AYRILDI

  Başbakan Yardımcısı Arınç evlilik cüzdanını geline, Alanya Belediyesi’nin hediyesi yemek kitabını ise damada verdi. Gelin ve damadın aileleriyle birlikte hatıra fotoğrafı çektiren Başbakan Yardımcısı Arınç daha sonra ilçeden ayrıldı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir