Euro
8.9755
-0.11%
Dolar
7.402
-0.23%
Altın
445.35
-0.09%
Borsa
1.569
0.28%
Bitcoin
263.101
-3.69%
4ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 4 C

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan darbeciler kamerada

  Darbeci askerlerin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Marmaris’te kaldığı otele gerçekleştirdiği saldırının yeni görüntüleri ortaya çıktı.
  • İHA
  • 23.07.2016 - 10:55
  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan darbeciler kamerada

  Hainlerin, askerlerin helikopterle indirildikten sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kaldığı oteli, sivillere sorduğu ortaya çıktı.

  Erdoğan’ın Marmaris’ten ayrılmasından haberdar olmayan darbeci SAT ve MAK askerlerinden oluşan karma tim, sahil yoluna çıkan ara yollarda durdurdukları araç sürücülerine ve inen bir kişiye otelin yerini sordukları anlaşıldı.

  OTELİN YERİNİ SORDULAR

  Bölgede bulunan bir güvenlik kamerasına takılan askerlerin otele yaklaşma görüntülerinde, araçtan inen bir kişinin karşısında çok sayıda askeri görmesiyle şaşkınlık yaşadığı görülüyor. Karşısında silahlı askerleri gören kişinin, korku ile yerinden kıpırdamadığı, askerlerin oteli sorması sonrası eliyle oteli gösterdiği görüntülere yansıyor. Çok korkan şahsın, askerlerin kendisini serbest bırakması sonucu hızlı adımlarla uzaklaştığı görüldü.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan darbeciler kamerada VİDEO

  Cumhurbaşkanı Erdoğan ı hedef alan darbeciler kamerada #1

  SİNSİCE İLERLEDİLER

  Büyük bir dikkat, sessizlik ve tek sıra halinde ilerleyen askerler, otel yerini tespit ettikten sonra 100 metre mesafedeki Grand Yazıcı Club Otel yönüne doğru gittikleri görülüyor.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir