Petrol
111.48
2.25%
Euro
17.4789
-0.28%
Dolar
16.7545
0.34%
Altın
974.66
0.49%
Borsa
2444
0.00%
Bitcoin
324.898
-1.06%
28ºC
İstanbul
Güneşli 28 C

  Mirgün Cabas Altaylı'ya cevap verdi: Senin yaptıklarını..

  CNN Türk'te canlı yayında iddialara cevap veren Altaylı'ya Mirgün Cabas'tan jet yanıt geldi. Cabas altaylı'ya, "Fatih, eğer ben senin performansını gösterseydim sonsuza kadar NTV'nin yayın yönetmeni olurdum." diye seslendi.
  • 11.02.2014 - 08:51
  Mirgün Cabas Altaylı'ya cevap verdi: Senin yaptıklarını..

  Mirgün Cabas Altaylı ya cevap verdi: Senin yaptıklarını.. #1

  artı 1'de geçen hafta yayınlanan 'Her Şey' programına konuk olan Fatih Altalı'ya programın sunucusu Mirgün Cabas, kendisinin de aynı süreçten geçtiğini ve Gezi sürecinde istifa ettiğini anlatmıştı. Bugün konuk olduğu 5N1K programında Cüneyt Özdemir'in de 'Mirgün Cabas' gibi neden istifa etmediği yönündeki sorusuyla karşılaşan Altaylı, 'Ben de Cabas gibi yalan mı söyleyeyim' yanıtını verdi.

  Cabas'ın istifa etmediğini, NTV'de program yaparken görevden alındığını bunun üzerine motosikletle tura çıkıp bunun programını yaptığını sora da aynı grup içinde yayın yapan GQ dergisinin başına geçtiğini belirten Altaylı, 'Bu mu istifa etmek' diye sordu.

  Altay'lının bu sözlerine canlı yayın esnasında tweet atarak cevap veren Mirgün Cabas, şunları yazdı;

  "SENİN YAPTIĞININ YARISINI YAPSAYDIM..."

  "Eğer üzerinde baskı varsa, kendini kullandırtma, ya da bize, burada bulunmam sizin için nimettir ben gidersem, kötüsü gelir demekötüsü gelsin, görelim. Herkes de o kuruma artık o yeni gelen adamın yönettiği kurum diye baksın. Sen bu işe paravan olma. Baskıları göğüslüyorum dediğin şey, gerçekleri eğip bükmek, sağlık bakanlığına basın müşavirliği yapmak. Bir de üzerine teşekkür bekliyor..Evet yaptığın haberin açıklamasını bakana yapmak zorunda kalabilirsin, ama bakanlık adına habere mazeret hazırlamak da senin işin mi? Fatih, eğer ben senin performansını gösterseydim sonsuza kadar NTV'nin yayın yönetmeni olurdum.. Beni kötü habercilikten almadılar görevden eğer senin yaptığının yarısını yapmayı midem kaldırsaydı, ömrümün sonuna kadar GQ'yu da yönetirdim.ses kaydıma montaj yapıldı' diyen adam, işmden istifa ettim diye bana samimiyetsiz diyor... İşte bu yüzden sabaha kadar konuş fatih..'


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir