Euro
15.3611
-1.07%
Dolar
13.5576
-0.83%
Altın
775.21
-0.45%
Borsa
1.81
0%
Bitcoin
757.712
4.36%
5ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 5 C

  Rus turistlerin tercihi Antalya

  Rus hükümetinin Türkiye turlarının satışına izin vermesinin ardından Antalya'ya gelen Rus turistler, tatil yapmanın keyfini çıkarıyor.
  • AA
  • 25.07.2016 - 12:39
  Rus turistlerin tercihi Antalya

  Eşi ve çocuklarıyla tatilini Belek Turizm Bölgesi'ndeki bir otelde geçiren Sergey Yermolenko, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Antalya'ya her yıl geldiklerini ve hiçbir ülkede Türkiye'deki kadar güzel servis kalitesi bulamadıklarını söyledi.

  "EVİMİZDE GİBİYİZ"

  "Deniz her yerde olabilir ama en güzel deniz Türkiye'de. Burada ayrıca herkes Rusça biliyor, çocuklarım için Rusça bilen personel olması çok önemli. Türkiye'de evimizde gibiyiz." diyen Yermolenko, iki ülke arasındaki ilişkilerin normalleşmesinden önce başka bir ülkeye tatil planı olduğunu belirtti.

  Rus turistlerin tercihi Antalya #1

  Yermolenko, "Antalya'ya gelmeden önce Kıbrıs'ta tatil planımız vardı. İki ülke arasındaki ilişkilerin yumuşamasıyla yeniden Türkiye'ye gelmeye karar verdik. Hiçbir ülkede her şey dahil sistem gibi bir hizmet bulamıyoruz. O yüzden aile tatilimiz için mutlaka Türkiye'yi tercih ediyoruz." dedi.

  Rus turistlerin tercihi Antalya #2

  Ailesiyle bir haftadır Antalya'da tatil yapan Elena Oborina da Rostov'dan geldiğini ve keyifli bir tatil geçirdiğini kaydetti. Oborina, "İki ülke arasındaki ilişkilerin bozulması bizi biraz etkiledi. Tatil için bu yıl başka bir ülkeye gidecektik ama ilişkiler düzelince Antalya'ya gelmeye karar verdik. Burada, insanlar, doğa, deniz, her şeyi beğeniyorum." diye konuştu.

  Rus turistlerin tercihi Antalya #3

  "BURASI KÜÇÜK BİR CENNET GİBİ"

  Olga Karnaukh da yıllardır yaz tatilinde Antalya'ya geldiğini belirterek, "Bu yıl Yunanistan veya Bulgaristan'da tatil yapmayı düşünüyorduk. Sonuç olarak Türkiye'yi seçtim. 7 gündür Antalya'dayım, Türkiye'yi çok seviyorum. Burası bizim için küçük bir cennet gibi." görüşünü ifade etti.

  Rus turistlerin tercihi Antalya #4

  Üniversite öğrencisi Vika Samohova da ailesiyle bir haftadır Antalya'da tatil yaptığını söyledi. Samohova, "Eğlence, yemek, hava, deniz... Her şey çok güzel. Antalya'da mutluyuz. İki ülke arasındaki sorun bizi etkilemedi, biz zaten Antalya'ya gelecektik." dedi.

  Rus turistlerin tercihi Antalya #5

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir