Euro
10.0176
0.13%
Dolar
8.3
0.37%
Altın
485.47
0.6%
Borsa
1.431
0.2%
Bitcoin
468.969
-1.99%
24ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 24 C

  3. Köprü'ye tırmanan genç son tırmanışında kaza geçirdi

  3. Köprü'nün kulesine tırmanarak 350 metre yükseklikte özçekim yapan iki gençten Pavel Smirnov, son tırmanışında 10 metreden aşağı düştü.
  • 29.05.2016 - 14:03
  3. Köprü'ye tırmanan genç son tırmanışında kaza geçirdi

  3. Boğaz köprüsü olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün kulesine tırmanarak 350 metre yükseklikte özçekim yapan Pavel Smirnov ve Fırat Somut, ’’Urban Exploration’’ adı verilen terk edilmiş ya da kullanılmamakta olan yerleri keşfetmek için yeni bir akım başlattı. Rooftopper adı verilen tırmanma ve parkur sporcusu Somut ve Smirnov, keşif amacıyla Kadıköy’deki Perili Köşk’e girdi. Köşkün balkonuna tırmanarak kapısından içeriye giren gençler, içeride bir süre inceleme yaptıktan sonra köşkün çatısına tırmandı.

  3. Köprü ye tırmanan genç son tırmanışında kaza geçirdi #1

  3. Köprü'ye tırmanan genç son tırmanışında kaza geçirdi VİDEO

  ÇEŞİTLİ YERLERİNDEN YARALANDI

  Keşfi bitirmelerinin ardından arkadaşlarıyla birlikte selfie çeken Smirnov, çatıdan aşağıya inerken bastığı taşın kayması sonucu dengesini kaybederek sert bir şekilde yere düştü. Tecrübesinden dolayı düşerken refleksman pozisyonunu değiştiren Smirnov, yere kafa üstü düşmesini engelleyerek dizinden ve vücudunun çeşitli yerlerinden hafif yaralandı. Arkadaşının düştüğünü gören Somut ise, Smirnov’un kafasında yara olup olmadığını kontrol etti. Bir süre sonra Smirnov’un yürüyemediğini fark eden Somut, sağlık ekiplerinden yardım istedi.

  3. Köprü ye tırmanan genç son tırmanışında kaza geçirdi #2

  TABURCU OLDU

  Sağlık ekiplerinin olay yerine gelmesinin ardından Somut, arkadaşı Smirnov’u sırtına alarak ambulansa taşıdı. Ambulans içerisinde ilk müdahalesi yapılan Smirnov, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Hastanede gerekli tetkiklerin yapılmasının ardından Smirnov taburcu edildi.

  3. Köprü ye tırmanan genç son tırmanışında kaza geçirdi #3

  3. Köprü ye tırmanan genç son tırmanışında kaza geçirdi #4

  3. Köprü ye tırmanan genç son tırmanışında kaza geçirdi #5

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir