Antalya'da otel isim değiştirince tatilciler kapıda kaldı
İHA

Türkiye’nin farklı kentlerinden bir çok tatilci, bayram tatilini geçirmek için Manavgat’ın Evrenseki Mahallesi’ndeki bir beş yıldızlı otele rezervasyon yaptırdı ve ziyaretçilerin bir çoğu ödemesini peşin yaptı.

OTEL YÖNETİMİ VE İSMİ DEĞİŞTİ

9 günlük bayram tatilinin açıklanmasıyla tatil yapmak üzere otellerine gelen onlarca tatilci geldiklerinde büyük şok yaşadı. Tatilcilerin ödeme yaptıkları otelin bir süre önce ismi ve yönetimi değişikliğe gitmişti.

50'NİN ÜZERİNDE AİLE MAĞDUR

Otel yönetimi ile görüşen onlarca tatilci kayıtlarının olmadığı için odalarına yerleşemedi. Otelin girişinde çoluk çocuk mağdur olan yaklaşık 50’nin üzerinde aile, paralarını ödedikleri otelde tatil yapamayınca jandarma noktasına giderek şikayetçi oldu.

Antalya'da otel isim değiştirince tatilciler kapıda kaldı VİDEO

Otel ismi değişince onlarca tatilci otel önünde mağdur oldu -1

"MAĞDUR OLDUK, DOLANDIRILDIK"

Vatandaşlar mağdur oldukları anları ise cep telefonu kamerasıyla görüntüledi. Görüntüyü çeken kadın tatilci, “Otel burası arkadaşlar mağdur olduk, dolandırıldık. Görüldüğü üzere çocuklar falan perişan herkes. 1 yaşında çocuklar rezil oluyor. Gelen herkes geri dönüyor” diye konuştu.

Görüntülere çoğunlukla çocuklu ailelerin yansıdığı görülürken, yere oturan bir kadının ayağında bebeğini salladığı anlarda an be an yansıdı.

Bir diğer kadın müşteri ise parasını ödedikleri halde mağdur olduklarını dile getirdi. Otel yetkilileri ise müşterilere isimlerinin ve rezervasyonlarının kendilerinde görünmediğini ileri sürdü.

Otel ismi değişince onlarca tatilci otel önünde mağdur oldu -2

Otel ismi değişince onlarca tatilci otel önünde mağdur oldu -3

Otel ismi değişince onlarca tatilci otel önünde mağdur oldu -4

Haber Kaynağı: İhlas Haber Ajansı (İHA)