Petrol
85.56
-1.86%
Euro
18.1363
-0.12%
Dolar
18.5017
-0.02%
Altın
987.97
0.00%
Borsa
3180
0.00%
Bitcoin
360.900
-1.11%
20ºC
İstanbul
Güneşli 20 C

  Antalya'da otel isim değiştirince tatilciler kapıda kaldı

  Antalya’nın Manavgat ilçesindeki 5 yıldızlı bir otele, aylar öncesinden yer ayırtıp ödemesini yapan onlarca tatilci, otelin ismini ve yönetimini değiştirmesiyle mağdur oldu.
  • İHA
  • 21.07.2021 - 20:13
  • Güncelleme : 21.07.2021 - 22:44
  Antalya'da otel isim değiştirince tatilciler kapıda kaldı

  Türkiye’nin farklı kentlerinden bir çok tatilci, bayram tatilini geçirmek için Manavgat’ın Evrenseki Mahallesi’ndeki bir beş yıldızlı otele rezervasyon yaptırdı ve ziyaretçilerin bir çoğu ödemesini peşin yaptı.

  OTEL YÖNETİMİ VE İSMİ DEĞİŞTİ

  9 günlük bayram tatilinin açıklanmasıyla tatil yapmak üzere otellerine gelen onlarca tatilci geldiklerinde büyük şok yaşadı. Tatilcilerin ödeme yaptıkları otelin bir süre önce ismi ve yönetimi değişikliğe gitmişti.

  50'NİN ÜZERİNDE AİLE MAĞDUR

  Otel yönetimi ile görüşen onlarca tatilci kayıtlarının olmadığı için odalarına yerleşemedi. Otelin girişinde çoluk çocuk mağdur olan yaklaşık 50’nin üzerinde aile, paralarını ödedikleri otelde tatil yapamayınca jandarma noktasına giderek şikayetçi oldu.

  Antalya'da otel isim değiştirince tatilciler kapıda kaldı VİDEO

  Antalya da otel isim değiştirince tatilciler kapıda kaldı #1

  "MAĞDUR OLDUK, DOLANDIRILDIK"

  Vatandaşlar mağdur oldukları anları ise cep telefonu kamerasıyla görüntüledi. Görüntüyü çeken kadın tatilci, “Otel burası arkadaşlar mağdur olduk, dolandırıldık. Görüldüğü üzere çocuklar falan perişan herkes. 1 yaşında çocuklar rezil oluyor. Gelen herkes geri dönüyor” diye konuştu.

  Görüntülere çoğunlukla çocuklu ailelerin yansıdığı görülürken, yere oturan bir kadının ayağında bebeğini salladığı anlarda an be an yansıdı.

  Bir diğer kadın müşteri ise parasını ödedikleri halde mağdur olduklarını dile getirdi. Otel yetkilileri ise müşterilere isimlerinin ve rezervasyonlarının kendilerinde görünmediğini ileri sürdü.

  Antalya da otel isim değiştirince tatilciler kapıda kaldı #2

  Antalya da otel isim değiştirince tatilciler kapıda kaldı #3

  Antalya da otel isim değiştirince tatilciler kapıda kaldı #4


  Görüş Bildir