Petrol
84.67
2.18%
Euro
17.6909
-0.24%
Dolar
18.4386
-0.20%
Altın
965.9
0.30%
Borsa
3266
0.17%
Bitcoin
354.643
-0.41%
22ºC
İstanbul
Yağmur 22 C

  Bebek'te bir yalının bahçesine yaban domuzu girdi İZLE

  Beşiktaş Bebek’te bir yalının bahçesine giren yaralı yaban domuzu, veteriner ekipleri tarafından uyuşturucu iğne ile bayıltılarak yakalandı.
  • 05.11.2014 - 08:38
  Bebek'te bir yalının bahçesine yaban domuzu girdi İZLE

  yaban domuzu

  Denizden yüzerek kıyıya çıktığı sanılan yaban domuzuna, saat 23.00 sıralarında Beşiktaş Cevdetpaşa Caddesi’nde otomobil çarptı. Hafif şekilde yaralanan domuz daha sonra Mısır Başkonsolosluğu’nun yanında bulunan bir yalının bahçesine girdi.

  UYUŞTURUCU İĞNE İLE UYUTULARAK YAKALANDI

  Yoldan geçen vatandaşlar da yalının bahçe kapısını kapatarak durumu polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polisler de konuyu Büyükşehir Belediyesi veteriner ekiplerine bildirdi. Veteriner ekipleri ve polisler yaban domuzunu saklandığı yerden çıkarmak izin uzun süre uğraştı. Fenerlerle domuzun bulunduğu yeri tespit eden veteriner ekipleri, uyuşturucu iğne ile yaban domuzunu vurmaya çalıştı. İki kez uyuşturucu iğne atılarak bayıltılan yaban domuzu, Veterinerlik Merkezi’ne götürüldü. Yaralı haldeki hayvanın buradaki tedavisinin tamamlanmasının ardından doğaya bırakılacağı öğrenildi.

  Bebek te bir yalının bahçesine yaban domuzu girdi İZLE #2

  Bebek'te bir yalının bahçesine yaban domuzu girdi İZLE

  "3 TANE ARABA ÇARPTI"

  Yaban domuzunun denizden geldiğini belirten Suphi Arıer, "Domuz sahile yakın bir yerden çıktı. Ordan çıktıktan sonra 3 tane araba çarptı. Domuz yaralandı. Yaralanan domuz bahçenin önüne geldi. Vatandaşlar da bahçenin kapısını kapattı. İçeride kalmasını sağladılar. Gazetelerde okuduğumuz kadarıyla 3. köprü inşaatından dolayı ağaçları kesmişler ve kendi doğal yaşam alanı değiştiğinden, doğal ortamı bozulmuş. Oradan yüzerek buraya kadar gelmesi enteresan. Restoranda çalışanlara doğru gelirken çarpmış araba. İnsanlara saldırmaya çalıştı" dedi.

  Bebek te bir yalının bahçesine yaban domuzu girdi İZLE #3

  PAZAR GÜNÜ TARABYA SAHİLİNDE DOMUZ BULUNMUŞTU

  Tarabya sahilinde pazar günü kıyıda yüzen yaban domuzu çevredekiler tarafından denizden çıkarılarak belediye ekiplerine teslim edilmişti. Garipçe Köyü civarında ormandan denize düştüğü tahmin edilen yaban domuzu, akıntıyla birlikte sürüklenerek Tarabya açıklarına kadar gelmişti. Denizden çıkarılan hayvan Belgrad ormanına bırakılmıştı.

  Bebek te bir yalının bahçesine yaban domuzu girdi İZLE #4


  Görüş Bildir