Euro
14.009
4.02%
Dolar
12.369
3.08%
Altın
712.88
3.27%
Borsa
1.776
-2.35%
Bitcoin
719.200
2.78%
17ºC
İstanbul
Açık 17 C

  Bursa'da iki pitbull bir adama saldırdı İZLE

  Bursa’da pitbull cinsi iki köpeğin saldırması sonucu ayağından yaralanan 57 yaşındaki adam hastaneye kaldırıldı.
  • 16.09.2014 - 12:24
  Bursa'da iki pitbull bir adama saldırdı İZLE

  bursa

  Merkez Osmangazi ilçesinde meydana gelen olayda, sahipleri olduğu iddia edilen adam, pitbull cinsi Peri ve Ateş isimli iki köpeğine ayakkabı vererek oyun oynamalarını seyretmeye başladı.

  Daha sonra köpeklerin birbirine zarar verdiğini gören sahibi, ayakkabıyı alarak kavgayı ayırmak istedi. Ağzındaki ayakkabıyı güçlükle bırakan köpeklerden biri kendisini izleyen adamın ayağına yöneldi.

  KOMŞU ESNAFIN AYAĞINI ISIRDI

  Önce Ateş, ardından da Peri'nin ayağındaki ayakkabıya saldırmasıyla şoke olan Yusuf Aydın, neye uğradığını anlayamadı. Komşu esnafın ayağını ısıran iki pitbull, çevredekilerin çabasına rağmen Aydın'ın ayakkabısını bırakmadı. Vatandaşların uzaklaştırmaya çalıştıkları köpekler adamın ayağını ısırmaya devam etti.

  Bursa'da iki pitbull bir adama saldırdı İZLE

  HASTANEYE KALDIRILDI

  Aşırı kan kaybeden Aydın, oğlu tarafından hemen özel bir hastaneye kaldırıldı. Burada tampon uygulanan 57 yaşındaki Yusuf Aydın, ambulansla Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Bu arada polis, köpeğin sahibi Y.Y.'nin ifadesine başvurdu. Ekip otosunda ifadesi alınan Y.Y., "Böyle bir olayın yaşanmasını istemezdim" dedi.

  "BENİ YERDE SÜRÜKLEDİLER"

  Hastanede 3 gün boyunca tedavi gören mağdur Yusuf Aydın, başından geçen dehşet anlarını anlattı. Komşu köpeklerinin ayakkabı ile oyununu izlediğini ifade eden Aydın, "O sırada köpeğin sahibi, hayvanlara oynaması için bir ayakkabı verdi. Daha sonra ayakkabı ile tutarak köpekleri sallamaya başladı. Ben de ne olur ne olmaz diye köpeklerden uzak duruyordum. Havada sallarken köpeğin bir tanesi yere düştü ve sersemledi. Ayakkabıları karıştırınca bana doğru yöneldi. Benim ayağımdaki ayakkabıya saldırdı. Onu ittim. İkinciye biraz daha büyük köpek geldi. Ondan sonrasını hatırlamıyorum. İkisi birden saldırdı ve beni yerde sürüklediler. 5-6 kişi köpekleri alamadı ve beni yerde sürüklediler. Oğlum beni hastaneye götürdü" diye konuştu.

  Bursa da iki pitbull bir adama saldırdı İZLE #2

  "KÖPEKLER BAŞIBOŞ BIRAKILIYOR"

  Ameliyat olduğunu ve 3 gün hastanede kaldığını ifade eden Yusuf Aydın, "Birkaç ay iş göremeyeceğim gibi duruyor. Köpeklerin şehrin merkezinde başı boş olmaması gerekiyor. Sahibi olduğu halde köpekleri sokakta tutuyor. Gören insanlar geri dönüyor. Biz uyardık ama sahibi, 'Isırmaz' dedi. Köpeklerin maskesi, ipi yok. Zabıta birkaç kez köpekleri aldı götürdü ama aşısı ve nüfus kağıdı var diye geri getirdi. Bundan önce birkaç kişiyi ısırdı, birkaç köpeği parçaladı" dedi.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir