Euro
15.5955
0.38%
Dolar
13.8023
0.61%
Altın
789.99
0.44%
Borsa
1.924
0.74%
Bitcoin
701.988
-3.53%
16ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 16 C

  Yazar Emine Şenlikoğlu gözaltına alındı

  Adnan Oktar’ın şikayeti üzerine ifadesine başvurulmak üzere, havaalanında gözaltına alınan Emine Şenlikoğlu, çok sert tepki gösterdi.
  • 13.05.2015 - 12:52
  Yazar Emine Şenlikoğlu gözaltına alındı

  Yazar Emine Şenlikoğlu gözaltına alındı #1

  Yazar Emine Şenlikoğlu, sosyal medya üzerinden "Adnan Oktar'ın gözü aydın, gözaltına alındım" şeklinde açıklamada bulundu. Şenlikoğlu açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

  "Adnan Oktarı'ın gözü Aydın, açtığı dava sonucu Atatürk Hava Limanı'nda şuanda gözaltına alındım. Benim dava bilincim olmasaydı bunu sorardım! Allah'tan hava limanı modern hücresi karanlık degil, üzüldüm çünkü gideceğim yerde çok önemli işim vardı. Vayyy Müslüman Adnan Oktar İlahı hiçe sayıp seni eleştirenin bedeli bu ha. Sen kadın oynatacaksın ve bunu "dinde izin var"diyerek yapacak, ben de susacağım ha. Sen beni ne haramlarda mezhebi geniş mi sanıyorsun?

  ÖZÜR DİLEMEYECEĞİM

  Birde senden özür dilersemmiş. Diri diri mezara gömseler bu konuda senden özür dilemiyeceğim asla! Şunu da söyliyeyim gözün mertlik görsün. Avukatım:"Onun davaları akli konuda problemi dersen .." vs dedi .Asla onu yapmam, dedim, niye biliyor musun Adnan Oktar?

  O RAPORU KULLANMAYACAĞIM

  Seni benden gördüğüm, yani bizden olduğun dönemlerde sana o raporu, dindarsın, diye verdiler, çünkü sen o zamanlar bizimdin. O zamanlar henüz sapıtmamıştın. Davama çok hizmetin oldu, işte onun için sana verilen o raporu kullanmayacağım' Allah izin verirse Sana son sözüm Adnan Oktar Bey! Herkesin bir dönem inişleri çıkışları olabilir Allah'a dön. Bak yaptığın belgeseller de çığır açıyor. Senin evet senin de, hizmet için kadın tenine ihtiyacın yok. Zikir yap biraz, şüphelerinden arınırsın, kızların eteğinden mehti şarkısı bestelenmez.

  DİNİNE DÖN

  Dinine dön Adnan Oktar. En büyük rutbe Müslüman olabilmektir. Hurafesiz İslamı tanımaya çalış, senden gayrıyı da sapık görme, sen de öleceksin..."

  SERBEST BIRAKILDI

  Hakkındaki yakalama kararı nedeniyle Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alınan yazar Emine Şenlikoğlu ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir