Petrol
83.91
-1.68%
Euro
19.4066
-0.04%
Dolar
18.6336
0.02%
Altın
1.051
-0.01%
Borsa
4874
0.33%
Bitcoin
315.264
-0.49%
7ºC
İstanbul
Çok bulutlu 7 C

  Erzurum'da kalbinden bıçaklanan genç kurtarılamadı

  Cadde ortasında çıkan tartışmada Zafer Ç. tarafından kalbinden bıçaklanan İbrahim Hakkı Turgut'un, yaşatılması için 34 ünite kan verildi.
  • DHA
  • 26.05.2019 - 09:49
  Erzurum'da kalbinden bıçaklanan genç kurtarılamadı

  Erzurum'un Yakutiye ilçesindeki Cumhuriyet Caddesi'nde meydana gelen olayda, daha önce bıçaklama olayı nedeniyle mahkemelik olan İbrahim Hakkı Turgut ile Zafer Çınar yolda karşılaşınca kavga çıktı.

  KURTARILAMADI

  Kavga sırasında iki genç, birbirlerine bıçak çekti. Zafer Çınar, İbrahim Hakkı Turgut'u kalbinden bıçakladı. Çağırılan ambulansla hastaneye kaldırılan İbrahim Hakkı Turgut, doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı. Kavga sırasında kendisi de elinden hafif yaralanan Zafer Çınar, gözaltına alındı.

  Erzurum da kalbinden bıçaklanan genç kurtarılamadı #1

  CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

  Turgut, Aziziye ilçesine bağlı Süngeriş köyünde toprağa verilirken Zafer Çınar, 'kasten adam öldürme' suçundan tutuklanarak cezaevine kondu.
  İbrahim Hakkı Turgut'un bıçak darbesi nedeniyle kalp damarının parçalandığı, doktorların onu yaşatmak için bacağından aldığı damarla onarmaya çalıştıkları ortaya çıktı.

  34 ÜNİTE KAN VERİLDİ

  34 ünite kan verilen Turgut'u yaşatmak için doktorların yoğun mücadele verdiği, ancak tüm çabaların yetersiz kaldığı belirtildi.

  Erzurum da kalbinden bıçaklanan genç kurtarılamadı #2

  "BENİM DE HAYATIM BİTTİ BEN DE CEZAEVİNE GİRECEĞİM"

  Zafer Çınar'ın daha önce İbrahim Hakkı Turgut tarafından bıçaklandığı, ancak konunun yargıya taşınmadığı belirtildi. Zafer Çınar'ın bir yıl önce İbrahim Hakkı Turgut'un ağabeyini yaraladığı, olay günü de 3'üncü Asliye Ceza Mahkemesi'nde yargılamanın devam ettiği belirlendi. İfadesinde, duruşma sonrası cadde ortasında karşılaştıklarını söyleyen Zafer Çınar, "Kader mi, ecel mi diyelim? Benim de hayatım bitti, ben de cezaevine gireceğim şimdi." dedi.

  Erzurum da kalbinden bıçaklanan genç kurtarılamadı #3

  Erzurum da kalbinden bıçaklanan genç kurtarılamadı #4

  Erzurum da kalbinden bıçaklanan genç kurtarılamadı #5


  Görüş Bildir