Euro
10.0365
-0.32%
Dolar
8.4381
-0.21%
Altın
492.59
-0.93%
Borsa
1.393
0.09%
Bitcoin
347.455
0.42%
32ºC
İstanbul
Güneşli 32 C

  İstanbul'da iki arkadaş gününü çatıda geçirdi

  Avcılar’da yasağa uyarak evlerinden çıkmayan yabancı uyruklu iki kişi, çatıya çıkarak akşam güneşini ve manzarayı seyretti.
  • DHA
  • 20.04.2020 - 11:38
  İstanbul'da iki arkadaş gününü çatıda geçirdi

  Daha önce hafta içi ve hafta sonunda yoğun araç trafiğinin görüldüğü İstanbul Avcılar-Küçükçekmece arasındaki D-100 karayolu’nda 48 saatlik kısıtlama sırasında tek tük araç geçerken, Avcılar Emniyet Müdürlüğü ekipleri de ilçe merkezindeki kavşaklarda sürekli denetim yaptı.

  Merkez Mahallesi’nde yasağa uyulurken, bir binanın çatısına çıkan kişinin çanak antenini ayarlamak istediği sanıldı.

  İstanbul da iki arkadaş gününü çatıda geçirdi #1

  BATTANİYESİNİ DE YANINA ALDI

  Ancak, çok geçmeden bu kişinin binada oturan yabancı 3 arkadaştan biri olduğu anlaşıldı. Bu kişinin, akşam serinliğinde üşümemek için bacaklarını örtmek üzere yanına battaniye getirdiği, martı sesleri arasında arkadaşının uzattığı yastığı alarak uzandığı görüldü.

  İstanbul da iki arkadaş gününü çatıda geçirdi #2

  ÇATI KATINDA MANZARA KEYFİ

  Cep telefonunu ile bir ara konuşan, daha sonra kulaklıkla müzik dinlediği sanılan yabancının yanına, bir süre sonra arkadaşı da çıktı. İki arkadaş, yastıklara uzanarak uzaktan görünen denizi, ufukta batmaya başlayan güneşin kızıllığını izlerken, okunan akşam ezanını ve ardından yapılan “Havaların ısınmasına rağmen koronavirüs tehdidi devam etmektedir. Lütfen uyarılara uyun.” çağrısını da dinledi.

  İstanbul da iki arkadaş gününü çatıda geçirdi #3

  İstanbul da iki arkadaş gününü çatıda geçirdi #4

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir