Euro
15.2845
0.08%
Dolar
13.501
0.22%
Altın
798.46
0.61%
Borsa
2011
0.00%
Bitcoin
487.971
-0.19%
-2ºC
İstanbul
Çok bulutlu -2 C

  Kadıköy'deki düğünü haciz memurları bastı

  Kadıköy'deki ünlü bir mekanda dünya evine giren çiftin, takılarına haciz memurları el koydu.
  • 22.08.2015 - 13:23
  Kadıköy'deki düğünü haciz memurları bastı

  İşadamı Yıldırım Gökhan Niya, dünya evine girdi. Mehtap Sevgili ile evlenen Niya, düğüne gelen 250 davetlinin masalarına giderek teşriflerinden dolayı teşekkür etti. Takılan takılar ise büyükçe bir kesede toplandı.

  Kadıköy deki düğünü haciz memurları bastı #1

  HACİZ MEMURLARI DÜĞÜNDE TAKILAN TAKILARA EL KOYDU

  2 haciz memuru, 1 bilirkişi ve alacaklı firmanın 2 avukatı ziynet eşyaları, değerli eşyalar ile paralar için düğüne gelerek haciz işlemi uyguladı.Kadıköy deki düğünü haciz memurları bastı #2

  BORCUNU ÖDEMEDİ

  Edinilen bilgiye göre, Bodrum Konacık'ta geçen yıl Nisan ayında 600 bin euroya villa satın alan Yıldırım Gökhan Niya, 200 bin lira peşinat verdi. Niya, kalan borç için de 8 çek kesti. Ancak Niya borcunu ödemeyince alacaklı şirket düğününe haciz getirdi.

  Düğünün yapıldığı Kadıköy'deki mekana gelen avukatlar, icra memurlarıyla birlikte damadın yakınlarına durumu izah ettiler. Daha sonra haciz işlemi başladı. Takılara icra memurları haciz uyguladı. Bilirkişi altınların değerinin belirledi. Altınlar, icra memurları tarafından İstanbul Anadolu Adalet Sarayı'na götürüldü. Haciz için kısa bir süre görevlilerin yanına gelen Yıldırım Gökhan Niya, daha sonra salona geçerek düğüne devam etti.

  Kadıköy'deki düğünü haciz memurları bastı VİDEO

  Kadıköy deki düğünü haciz memurları bastı #3

  HACİZLE İLGİLİ AVUKAT AÇIKLAMA YAPTI

  Haciz işlemi yapan avukatlardan Engin Kart, "Burada bulunma sebebimiz müvekkilimizin hak ve alacaklarının haczini sağlamaktı. Açık bir icra dosyasından dolayı buraya hacze gelmek zorunda kaldık. Bu haciz alışılmışlardın dışında farklı bir haciz şöyle ki, mekanda yapılan düğüne hacze gelmekte zorlandık. Sağ olsun arkadaşlar bize yardımcı oldular arkadaşlara rahatsızlık vermeyecek şekilde haciz işlemini tamamladık. Düğünde takılan takıların bir kısmını haciz ettik ve dosyamızı aldık. Altınlar da icra müdürlüğü kasasına götürülmek üzere memur arkadaşlar tarafından yola çıktı. Tekrarlıyorum, üzgünüz, böyle bir durumla karşılaşmak istemezdim. Biz de görev icabı buraya geldik. Alacağımız bayağı yüklü bir meblağdı. Ama haciz edilenler alacağımızı karşılamadı" dedi.

  Kadıköy deki düğünü haciz memurları bastı #4


  Görüş Bildir