Euro
15.4098
1.27%
Dolar
13.65
1.19%
Altın
784.65
1.33%
Borsa
1.997
0.8%
Bitcoin
702.802
-2.36%
11ºC
İstanbul
Bulutlu 11 C

  Mahmut Özer'den Öğretmenler Günü mesajı

  Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, öğretmenlerin '24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı.
  • DHA
  • 23.11.2021 - 23:12
  Mahmut Özer'den Öğretmenler Günü mesajı

  Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

  Bakan Özer, Ulu Önder Atatürk'e 24 Kasım'da 'Başöğretmen' unvanının verildiğini belirterek, mesajında şu ifadelere yer verdi:

  "TÜM ÖĞRETMENLERİMİZİN ÖĞRETMENLER GÜNÜ'NÜ KUTLUYORUM"

  "Değerli öğretmenlerim, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e Başöğretmenlik unvanının verildiği bu anlamlı günün yıl dönümünde, ülkemizin dört bir yanında ve yurt dışında vazifelerini layıkıyla icra eden tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü'nü kutluyorum.

  "ÜLKEMİZ EĞİTİMDE ZOR ZAMANLARI GERİDE BIRAKTI"

  Bilgisini insanlığıyla yoğurmuş fedakar ve idealist yol arkadaşlarım, uzaktan eğitim sürecinde ve yüz yüze eğitime geçtiğimiz bu dönemde canla başla öğrencileriniz için çaba sarf ettiğinize yakından şahit olmak, sizinle bu yolculukta yan yana yürümek benim için bir gurur vesilesi oldu. Sizlerin azmi, gayreti ve takdire şayan kararlığıyla ülkemiz, eğitimde zor zamanları geride bıraktı.

  "EMEKLİ ÖĞRETMENLERİMİZE SAĞLIK, GÖREVİ BAŞINDAKİ ÖĞRETMENLERİMİZE BAŞARILAR DİLİYORUM"

  Milli Eğitim Bakanlığı, gücünü milletimizin genç dimağlarına ışık tutan siz değerli öğretmenlerimizden almaktadır. Hiçbir model ya da sistem, öğretmenlerimizin evlatlarımıza kattıklarından daha üstün olamaz. Bu nedenle öğretmenlerimizin gelişimi, ülke geleceğinin teminatıdır. Bu duygu ve düşüncelerle Başöğretmen'imiz Atatürk'ü ve görevleri başında şehit düşen öğretmenlerimizi saygıyla yad ediyorum. Emekli öğretmenlerimize sağlık, görevi başındaki öğretmenlerimize başarılar diliyorum."

  Mahmut Özer den Öğretmenler Günü mesajı #1

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir