Euro
10.1215
0.81%
Dolar
8.5323
0.68%
Altın
497.52
0.72%
Borsa
1.413
-0.07%
Bitcoin
328.805
3.07%
30ºC
İstanbul
Güneşli 30 C

  Marmaris'te polis merkezine giden genç: Beni dövün

  Marmaris'te polis merkezine gelen F.K., nöbet kulübesinin camını yumruklayarak "Ben dayak yemek istiyorum, beni dövün" diye bağırdı.
  • 07.05.2015 - 10:56
  Marmaris'te polis merkezine giden genç: Beni dövün

  Marmaris te polis merkezine giden genç: Beni dövün #1

  Muğla'nın Marmaris ilçesinde bir polis merkezine gelen 31 yaşındaki F.K., nöbet kulübesinin camını ve polis otosunu yumruklayarak "Ben dayak yemek istiyorum, beni dövün" diye bağırmaya başladı. Garip isteğini defalarca yineleyen adamın davranışı karşısında şaşkınlık yaşayan polis, bir süre önce işten çıkartılan F.K.nın üç gündür sokakta yaşadığını öğrendi. Polisin çay ısmarladığı ve bir süre sohbet ettiği F.K. ikna olunca polis merkezinden sessizce ayrıldı.

  "DAYAK YEMEK İSTİYORUM, BENİ DÖVÜN"

  Geçen salı günü saat 21.30 sıralarında, Kordon Caddesi'ndeki Çarşı Polis Merkezi'ne gelen F.K., nöbet kulübesinin pencere camını ve park halindeki ekip otosunu yumruklayıp, "Ben dayak yemek istiyorum. Beni dövün, yoksa rahat edemem" diye bağırmaya başladı. Şaşkınlık yaşayan polis, davranışlarına anlam veremediği F.K.yı sakinleştirmeye çalıştı. Yapılan kimlik kontrolünde 'canavarca hislerle acı çektirerek adam öldürmek' ve 'kamu görevlisini döverek öldürmeye teşebbüs etmek' suçlarından sabıkası olduğu belirlenen F.K.nın üstü arandı, ancak herhangi bir suç aletine rastlanmadı.

  Marmaris te polis merkezine giden genç: Beni dövün #2

  İNATLA DAYAK YEMEK İSTEDİ

  İnatla dayak yemek istediğini söyleyen F.K., bir ara kendisini görüntülemeye çalışan basın mensubuna çıkıştı. Görüntülenmek istemediğini söyleyen F.K. sonra bu kararından vazgeçerek kameraya "Polisin beni dövmesini istiyorum, çekin" dedi. Olayı gören bazı vatandaşların deli olduğuna yönelik kurduğu cümlelere sinirlenen F.K., polisler tarafından kalabalığın olmadığı polis merkezi önündeki otoparka götürüldü. Vatandaşlar ise karakol önünden uzaklaştırıldı.

  "POLİS ADAM DÖVMEZ"

  İkna etmek için nöbetçi amir F.K.nın yanına geldi. Bir ay önce geldiği Marmaris'te 4 yıldızlı bir otelde garson olarak çalıştığını ancak üç gün önce çıkarıldığını söyleyen F.K., mesleğinin demir doğrama ustalığı olduğunu ve üç gündür sokakta yaşadığını söyledi. Sohbet sırasında ısrarla talebini yineleyen F.K.ya, nöbetçi amir; "Polis adam dövmez" karşılığını verdi. Memleketi Adana'ya dönmek istemediğini ve çalışmak istediğini söyleyen F.K.ya çay ısmarlayan polis, bir süre sohbet etti. Çayını içen F.K., sonrasında sessizce polis merkezinde uzaklaştı.

  Marmaris te polis merkezine giden genç: Beni dövün #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir