Euro
9.0242
0.14%
Dolar
7.466
0.1%
Altın
441.5
0.84%
Borsa
1.524
0%
Bitcoin
267.800
0.33%
-2ºC
İstanbul
Güneşli -2 C

  Otobüste genç kıza taciz güvenlik kamerasına yansıdı

  Kocaeli'de özel halk otobüsünde bir kadına tacizde bulunan kişi, yolcular ve sürücü tarafından dövüldükten sonra polis merkezine teslim edildi.
  • İHA
  • 18.02.2019 - 11:18
  Otobüste genç kıza taciz güvenlik kamerasına yansıdı

  Halk otobüsüne binen E.Y. isimli bir şahıs, 17 yaşındaki D.Y. isimli bir genç kızın yanına oturdu. Otobüs hareket ettikten bir süre sonra elindeki telefonu ile ilgilenen D.Y., E.Y. isimli şahsın kendisine dokunması sonrasında tacize uğradığını iddia ederek, "Ne yapıyorsun, kalk şuradan. Seni cümle aleme inat yolun ortasında döverim." dedi. Kızın tepkisi üzerine ayağa kalkan E.Y., "Ben bir şey yapmadım." diyerek D.Y.’den uzaklaştı.

  Otobüste tacizciye dayak VİDEO

  "ENGELLİYİM"

  Hızla kapıya yönelen ve inmek isteyen şahsı ise sürücü ve yolcular durdurdu. Genç kızın taciz edildiğini söylemesi üzerine ise sürücü ve yolcular, şahsı darbetmeye başladı. Aldığı darbelerde aracın ön kapısına yığılan şüpheli, "Engelliyim." diyerek kendisini dövenlerden kurtulmaya çalıştı.

  Otobüste genç kıza taciz güvenlik kamerasına yansıdı #1

  POLİS MERKEZİNE TESLİM EDİLDİ

  Kızın tepkisi üzerine otobüsü durduran sürücü ve ismi öğrenilemeyen bir sürücü, "Benim otobüsümde bunu nasıl yaparsın?" diyerek yolcularla birlikte E.Y. isimli şahsı dövdü. "Diğer koltuklar boşken, neden kadının yanına oturdun?" diye tepki gösteren sürücü, bir süre sonra tekrar koltuğuna oturarak, aracı Kuruçeşme Polis Merkezi’ne sürdü. Aracın karakola gittiği sırada, araçta bulunan yolculardan bazıları ise şahsı linç etmek istedi.

  Otobüste genç kıza taciz güvenlik kamerasına yansıdı #2

  SERBEST KALDI

  Polis merkezi önünde aracı durduran sürücü, kendi elleri ile şahsı polis ekiplerine teslim etti. Şahıs ile birlikte polis merkezine giden D.Y. isimli genç kız ise şahsın kendisini taciz ettiğini iddia ederek, kendisinden şikayetçi oldu. Polis merkezinde ifadesi alınan E.Y., işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

  Otobüste genç kıza taciz güvenlik kamerasına yansıdı #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir