Petrol
91.86
0.07%
Euro
18.4804
-0.36%
Dolar
18.5771
0.03%
Altın
1.026
-0.36%
Borsa
3489
0.00%
Bitcoin
378.449
1.37%
15ºC
İstanbul
Çok bulutlu 15 C

  Sevgilisine gönderdiği hediye polisi alarma geçirdi

  Antalya'da bir kişinin, sevgilisine gönderdiği dinamit görünümlü çalar saat, x-ray cihazına takılınca polis ekipleri inceleme yaptı.
  • İHA
  • 21.09.2016 - 15:30
  Sevgilisine gönderdiği hediye polisi alarma geçirdi

  Sevgilisine gönderdiği hediye polisi alarma geçirdi #1

  Saat 13.30 sırasında Fabrikalar Mahallesi Dumlupunar Bulvarı üzerindeki Antalya Su ve Atık Su İdaresi Genel Müdürlüğü (ASAT) müşteri girişindeki güvenlik noktasında meydana gelen olayda bir avukatlık ofisinde çalışan S.A., aynı iş yerinde çalışan bayan mesai arkadaşına sevgilisi tarafından gönderilen hediye paketini kargo şubesinden teslim aldı.

  BOMBA GÖRÜNÜMLÜ SAAT PANİK YARATTI

  Hediye paketinin içinde ne olduğunu bilmeyen A.S., su faturasını ödemek için ASAT müşteri girişine geldi. Aldığı hediyeyi de yanında götüren A.S., x-ray cihazından geçti. Güvenlik görevlileri kutu içinde bomba görünümlü masaüstü saat ve kablolarını fark etti. A.S.’yi hemen etkisiz hale getiren güvenlik görevlileri, kutuyu da koşarak bulvarın refüjüne attı.

  POLİSLER İNCELEME YAPTI

  Bomba düzeneği şüphesi ile olay yerine çok sayıda polis sevk edildi. Bulvar ve yan yol araç ile yaya girişine kapatıldı. Kargodan aldığı hediyenin içinde ne olduğunu bilmeyen A.S. büyük korku yaşadı. Gözaltına alınan ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

  Sevgilisine gönderdiği hediye polisi alarma geçirdi #2

  SAAT OLDUĞU ANLAŞILINCA RAHAT BİR NEFES ALINDI

  Uzman ekipler refüjdeki kutunun kartondan yapılmış ve üzerine masaüstü saat monte edilen bir hediye olduğunu belirledi. Dinamit çalar saat şeklindeki hediyeyi Kemer ilçesinde yaşayan A.A. isimli bir gencin avukatlık ofisinde çalışan sevgilisi A.C.’ye gönderdiği öğrenildi. Polis, konuya müdahil olan tüm şüphelileri polis merkezinde ifadesine başvurdu.

  Sevgilisine gönderdiği hediye polisi alarma geçirdi #3


  Görüş Bildir