Euro
10.243
-0.26%
Dolar
8.4333
-0.81%
Altın
498.47
-0.17%
Borsa
1.441
-0.25%
Bitcoin
428.585
-2.34%
24ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 24 C

  Şırnak'ta polisten göstericilere sizi seviyoruz anonsu

  Şırnak’ın İdil ilçesinde Cizre olaylarını protesto etmek isteyen grup, polise saldırdı. Çıkan olaylara müdahale eden polis ekipleri, göstericilerin dağılması için Kürtçe anons yaptı.
  • 18.01.2015 - 17:11
  Şırnak'ta polisten göstericilere sizi seviyoruz anonsu

  sirnak

  Şırnak’ın İdil ilçesinde Cizre olaylarını protesto etmek isteyen grup, güvenlik önlemleri alan polise saldırdı. Çıkan olaylara müdahale eden polis ekipleri, göstericilerin dağılması için Kürtçe anons yaptı.

  POLİS MÜDAHALE ETTİ

  İdil’in Turgut Özal Mahallesi’nde toplanan bir grup gösterici Cizre’deki olayları protesto etmek için yolları kapatıp eylem yapmak istedi. Göstericilerin izinsiz eylemine müdahale etmek için bölgeye çok sayıda zırhlı polis aracı sevk edildi. Göstericilerin polisi taşlaması ile başlayan olaylarda, polis ekipleri ile göstericiler arasında ilginç bir diyalog yaşandı.

  Şırnak ta polisten göstericilere sizi seviyoruz anonsu #2

  "SİZİ ÇOK SEVİYORUZ"

  Polise ve mobese kameralarına taş atan göstericileri dağıtmak isteyen polis ekipleri zırhlı araçlarla Kürtçe “Taş atmayın yanımıza gelin sizi çok seviyoruz” diyerek anons yaptı. Göstericiler ile bu anonslara karşılık, "Biz gelmiyoruz siz gelin" yanıtını verdi.

  Şırnak ta polisten göstericilere sizi seviyoruz anonsu #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir