Petrol
99.98
2.65%
Euro
18.5257
0.60%
Dolar
17.9489
0.45%
Altın
1.032
0.27%
Borsa
2868
1.37%
Bitcoin
435.742
1.67%
27ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 27 C

  Zonguldak'ta bir garip evlilik teklifi

  Ereğli'de özel bir hastanede çalışan doktor, hemşire sevgilisine yaptığı ilginç evlenme teklifi, genç kadını gözyaşlarına boğdu.
  • 14.05.2017 - 13:41
  Zonguldak'ta bir garip evlilik teklifi

  Özel hastanede görev yapan 41 yaşındaki Dr. Uğur Kurt, 5 yıldır birlikte olduğu 24 yaşındaki hemşire Ayşenur Arslan'ın, düğün ve nikah tarihlerini almalarına rağmen sürpriz evlenme teklifi beklediğini öğrendi.

  Zonguldak ta bir garip evlilik teklifi #1

  GENÇ KADIN GERÇEK ZANNETTİ, GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

  Bunun üzerine plan yapan Dr. Kurt, senaryo gereği Arslan ile birlikte restoranda yemek yedikleri sırada kendilerini sivil polis olarak tanıtan arkadaşları geldi ve onu sosyal medyada yaptığı paylaşımlar nedeniyle gözaltına alacaklarını söyledi. Şoke olan Ayşenur Arslan, sevgilisinin elinden tutarak gözaltına alınmasına engel olmaya çalıştı.

  Zonguldak ta bir garip evlilik teklifi #2

  "YA NEDEN KELEPÇE TAKIYORSUNUZ" DİYEREK TEPKİ GÖSTERDİ

  Polis olduklarını söyleyen arkadaşlarının koluna girerek restorandan çıkardığı Dr. Uğur Kurt'a ekip otosuna bindirilmek istendiği sırada kelepçe takılacağını gören Ayşenur Arslan, "Ya neden kelepçe takıyorsunuz? Aşkım sen neden böyle duruyorsun?" diyerek tepki gösterdi.

  Zonguldak'ta bir garip evlilik teklifi VİDEO

  Zonguldak ta bir garip evlilik teklifi #3

  ELİNDE SAKLADIĞI YÜZÜKLE EVLENME TEKLİF ETTİ

  Dr. Uğur Kurt ise oyunu daha fazla uzatmayarak elinde sakladığı nişan yüzüğü ile Ayşenur Arslan' a evlenme teklifinde bulundu.

  Zonguldak ta bir garip evlilik teklifi #4

  BU KEZ DE SEVİNÇTEN GÖZYAŞI DÖKTÜ

  Teklifin hemen ardından patlayan konfeti ile evlilik teklifi olduğunu anlayan Ayşegül Arslan, sevgilisine sarılarak sevinç gözyaşları döktü. Hemşire Ayşenur Kurt, sevgilisinin sürpriz bir evlenme teklifi istediğini arkadaşlarından duyunca böyle bir evlenme teklifi hazırladığını şöyle anlattı:

  Zonguldak ta bir garip evlilik teklifi #5

  "Biz aslında düğünü falan planlamıştık ama, düğünü planlamamıza rağmen böyle bir şey isteyince ben önce saçma olduğunu düşündüm. İlle de böyle sürpriz bir şey istediğini duydum. Sen misin bunu isteyen dedim. Böyle bir intikam oldu. Arkadaşlarla güzel bir plan yaptık."

  Zonguldak ta bir garip evlilik teklifi #6

  Zonguldak ta bir garip evlilik teklifi #7


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir