Euro
10.3029
-0.06%
Dolar
8.7651
0.04%
Altın
494.09
0.65%
Borsa
1.401
0%
Bitcoin
389.839
2.26%
13ºC
İstanbul
Yer yer bulutlu 13 C
  Haftanın yeni çıkan kitapları

  Haftanın yeni çıkan kitapları

  Yeni haftada okurlarını bekleyen, raflardaki yerini alan kitapları sizler için derledik.
  • Özel İçerik
  • 23.08.2021 - 10:07
  • Güncelleme : 23.08.2021 - 16:17

  Her hafta olduğu gibi bu hafta da yepyeni kitapları sizlere sunmaya devam ediyoruz.

  Herkesin keyifle okuyabileceği kitapları listeledik..

  Keyifli okumalar dileriz...

  Yaşamak Sakinlik İster

  Haftanın yeni çıkan kitapları #1

  Ne kadar hızlı olursan hayatı o kadar erken ve kuvvetli yakalarsın gibi geliyor. Ne kadar hızlı olursan o kadar başarılı ve kazançlı olacağına inanıyorsun. Hayatta kalabilmenin tek çaresi, çağın hızına ayak uydurabilmek diye düşünüyorsun. Oysa sen hızlandıkça, stres ve kaos artıyor sadece... Sen hızlandıkça çözümsüz görünen sorunlar, kaygı ve belirsizlik çoğalıyor. Çözmek için daha da hızlandığında, çözümsüz bir hal alıyor her şey..

  Sayfa: 216

  Yedi Krallık Şövalyesi

  Haftanın yeni çıkan kitapları #2

  Yedi Krallık Şövalyesi, Targaryen soyunun Demir Taht’ı elinde tuttuğu bir çağda geçerken George R. R. Martin’in henüz tamamlanmamış başyapıtı Buz ve Ateşin Şarkısı serisinin üç öncül novellasını ilk kez bir araya getiriyor. Zamanımızın en iyi fantazya sanatçılarından biri olan Gary Gianni’nin 160’tan fazla illüstrasyonuyla hayat bulan kitap, okuyucuları yiğitlik çağındaki Yedi Krallık’ın dünyasına taşıyacak!

  Sayfa: 336

  Histerik

  Haftanın yeni çıkan kitapları #3

  Histerik Bir Sigmund Freud ve Şeref Düzyatanlar Hikâyesi “Şeref Düzyatanlar ile aramdaki gizli bağı nihayet bu kitapta keşfettim. Her ikimizi de büyüleyen üstün dâhi, Avusturyalı Sigmund Freud’muş meğerse. Şeref bu kitabında belki de bilmeden ‘Freudian-Slip’ icra ediyor. Tam çevirisi olmasa da Türkçesiyle ‘dil sürçmesi’…

  Sayfa: 208

  Kiralık Depo

  Haftanın yeni çıkan kitapları #4

  New York Times çoksatanı THE WALKING DEAD serisinin yazarı Jay Bonansinga, Chuck Palahniuk’un Dövüş Kulübü’nün acımasız gerçeküstücülüğünü ve Clive Barker’ın karanlık dünyasını harmanlıyor. Kiralık Depo, sizi acımasız sonuna ulaştıktan günler sonra bile etkilemeye devam edecek.

  Sayfa: 288

  Yörünge

  Haftanın yeni çıkan kitapları #5

  Meraklandırıcı ve inandırıcı bir genetik facia hikâyesi… Tüyleriniz diken diken olacak…

  Sayfa: 360

  Bir İnsanı Yetiştirmek

  Haftanın yeni çıkan kitapları #6

  Bir İnsan Yetiştirmek; ebeveynler, öğretmenler ve diğer bakımverenler için oyunun kuralını değiştirecek. Çocuğunuzla daha iyi bir ilişki kurmaya hazır mısınız?

  Sayfa: 288

  İkinci İlk İzlenimler

  Haftanın yeni çıkan kitapları #7

  Bu kitap bize her geçen ânın güzelliğini fark etmemiz gerektiğini söylüyor ve İkinci İlk İzlenimler iyi bir başlangıç noktası.

  Sayfa: 320

  Yola Çık

  Haftanın yeni çıkan kitapları #8

  Hayat yolculuğunda günler geçerken olmak istediğin hâline hâlâ bir hayal gibi uzaktan bakıyorsan; adım atamıyor, göze alamıyor ve başlayamıyorsan, tam da ihtiyacın olan anda bu satırları okuyorsun. Şunu bilmelisin ki sen dururken bugün bir kişi daha cesaret etti, kendini tamamlama yoluna çıkmaya; bir kişi daha adım attı senin ertelediğine...

  Sayfa: 176

  Hepsi Benim Suçum

  Haftanın yeni çıkan kitapları #9

  Edgar Ödülü En İyi Genç Yetişkin Romanı, 2014

  Sayfa: 272

  Doğruluk Perisi

  Haftanın yeni çıkan kitapları #10

  Şimdi her neredeyse, o gün günlerden neyse, Onun diyeceği bellidir, hadi dinleyin siz de. Nasıl ki kediler miyavlar, İnekler möler, Doğruluk Perisi de işte sadece Doğruları söyler. Tabii bu doğrular Doğruluk Perisi'nin başına bazı dertler açar. Peri istemeden de olsa ailesini ve dostlarını kırar. Doğruluk Perisi doğruları söylemekten asla vazgeçmez,karşısına bir trol çıksa bile fark etmez. Çok özel bir perinin kendini kabulleniş hikâyesini okuyacağınız bu müthiş, sürükleyici hikâyeyi Matt Haig yazdı, Chris Mould resimledi.

  Sayfa: 124

  Ergül Tosun

  Kitap sayfası için iletişim:

  ergul.tosun@ensonhaber.com

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir