Beşiktaş ve Adana Demirspor, depremzedeler için temsili maç yapacak
AA

Türkiye tarihi deprem felaketi ile sarsıldı. Kahramanmaraş'ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri merkez üssü olan 7.7 ve 7.6'lık depremler 11 ili yıktı geçti.

Spor camiasından birçok takım depremzedelere yardım etmek için harekete geçti. Adana Demirspor, ile temsili bir maç yapacağını açıkladı.

"Deprem bölgesi için tek yürek oluyoruz"

Mavi-lacivertli kulübün sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruda, şöyle denildi:

"Temsili maçlarımızda deprem bölgesi için tek yürek oluyoruz. Bu kapsamda ikinci temsili maçımızı Beşiktaş ile gerçekleştiriyoruz."

Açıklamada, fiziki olarak herhangi bir müsabaka yapılmayacağı, biletlerin bugün satışa çıkarılacağı belirtildi. 19 Şubat saat 20.00'de gerçekleşecek temsili maçın bilet fiyatları da belli oldu.

Maç geliri depremzede vatandaşlara gidecek

Protokol tribünü 1000 lira, loca 750 lira, VIP tribün 200 lira, batı tribün 99 lira ve diğer tribünler 49 liradan satışa çıkacak.

Tüm geliri depremden etkilenen vatandaşlara aktarılacak karşılaşma için bilet almak isteyenlerde PassoLig kart zorunluluğu aranmayacak.

Ayrıca www. passo.com.tr ve Passo mobil uygulaması üzerinden alınacak biletler için Passo'nun herhangi bir hizmet ücreti almayacağı belirtildi.

Haber Kaynağı: Anadolu Ajansı (AA)