Bengü çocuklarıyla poz verdi
ensonhaber.com

2018'de iş insanı Selim Selimoğlu ile nikah masasına oturan Bengü, kızı Zeynep'i bir yıl sonra kucağına alarak ilk kez annelik duygusunu yaşamıştı. Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz haftalarda ikinci kez anne oldu.

BABASININ ADINI ALDI

Selim Selimoğlu ile mutlu bir evlilik sürdüren şarkıcı, oğluna Selim adını verdi. Bengü doğum sonrasında hastane odasında bebeğiyle çekilen ilk fotoğraflarını paylaşıp;  "Oğlum… Ailemize hoş geldin oğlum 01.11.2021" yazmıştı.

Yakın zamanda anne olan Bengü ve ailesi FOTO GALERİ

"EVDE DURUMLAR"

Bengü'den yeni fotoğraf geldi. Sosyal medyayı aktif kullanan ünlü şarkıcı, kızı ve oğluyla verdiği ev pozunu Instagram hesbaından paylaştı. Bengü, yayınladığı karenin altına; "Bizim evde durumlar böyle. Bu fotoğraf da minik Selim’i besledikten hemen sonra çekildi…

"HEP BİRLİKTE ANIN TADINI ÇIKARIYORUZ"

İlk günlerdeki her şeye yetebilir miyim kaygımı geride bırakarak; tabii ki en başta eşimin desteğiyle ve büyük aşkım, ilk gözağrım Zeynebimin sevgi dolu kalbiyle, ona her şeyi tek tek anlatarak; saklamadan, saklanmadan; tam tersi onu da bu tatlı sürece dahil edip kardeşinin bize ihtiyacı olduğunu söyleyerek ve de onun da yardımını alarak ikisini de öpüp koklayarak, hep birlikte anın tadını çıkararak geçiyor.

"EVLATLARIM VE BEN"

Her şey sevmekle başlıyor… Ve tabii ki şeffaf olmak; paylaşmak, sımsıkı sarılmak; anda kalmakla… Buyrun o zaman; tüm ev halimizle ; evlatlarım ve ben"

Bengü çocuklarıyla poz verdiBengü çocuklarıyla poz verdi