Güvenliğe mesaj atan Nazmiye Doğan, Müge Anlı'yı çıldırttı!
ensonhaber.com

ile Tatlı Sert, yine Türkiye'nin dikkatlerini üzerine topladı.

Faili meçhul cinayetleri aydınlatan Müge Anlı'da günlerdir Nevrigül Alan cinayeti konu alınıyor.

Nevrigül Alan cinayeti

2 Eylül Cumartesi günü, Bursa Gemlik'te kaybolan iki çocuk annesi, 22 yaşındaki Nevrigül Alan, kaybının 47. gününde, 18 Ekim Çarşamba günü, ağacı asılı halde ölü bulundu.

Cenazesine, en son telefonda görüştüğü, erkek arkadaşı olduğu iddia edilen Doğan Aydın'ın işaret ettiği zeytinlik alanda ulaşıldı.

İntihar ettiği öne sürülen Nevrigül'ün ölümünün ardından sır perdesi aralanıyor.

Şüpheli şekilde cesedi bulunan Nevrigül Alan'ın ailesi Müge Anlı'nın programında açıklamalarda bulunuyor.

Ailede dikkat çeken isimlerden biri ise kardeşi Nazmiye Tutaner.

Nazmiye'nin iddiaları

Nazmiye Doğan, ablası Nevrigül Alan hakkında ablasının para karşılığı başka erkeklerle beraber olduğunu, eniştesi Remzi'nin bundan haberdar olduğunu hatta ablasından para istediğini iddia etti.

Nazmiye'nin bir başka iddiası ise ablası Nevrigül'ün sevgilisi Doğan tarafından tecavüz edilerek ardından öldürülmesi.

Müge Anlı'daki Nevrigül Alan olayına 'yasak aşk' iddiası damga vururken, söz konusu iddialar hem Müge Anlı'yı hem tüm stüdyodakileri şaşkına çevirdi.

Nevrigül Alan'ın eşi Remzi, iddiaların doğru olduğunu ve Nazmiye'nin kendisine uygunsuz mesajlar gönderdiğini söyledi.

Fevri çıkışları ve tavırları olan Nazmiye Doğan ise eniştesi için “Baka baka bu çirkine mi bakacağım? Mavi gözlü çocuklar var. Kaliteli çocuklar var.” sözleriyle sosyal medyaya damga vurdu.

Programın güvenliğine mesaj attı

Türkiye'nin gündeminden düşmeyen Nazmiye, son hamlesiyle Müge Anlı'yı çıldırttı.

Nazmiye'nin program anında yaşanan kavgaları önlemek ve taraflar arasındaki tartışmaya engel olmak için yanlarında oturan güvenlik görevlisine mesaj attığı ortaya çıktı.

Müge Anlı, güvenlik görevlisi olarak yayında yer alan Yılmaz'a Instagram'dan mesaj attığını kabul eden Nazmiye'ye "Adını nereden öğrendin? Sen bu çocuğu nasıl buldun?" diye sordu.

Nazmiye, güvenlik görevlisinin adını takipçilerden bulduğunu söyledi.

Yılmaz ise, Naz Güneş ismiyle kendisine mesaj atan Nazmiye'ye "Ortamda hararet yükseldiğinde, güvenliğiniz için o an hangi pozisyon gerekliyse ona göre hareket ediyoruz. Özellikle senin önünden geçmeye çalışmıyoruz" diye yanıt verdiğini dile getirdi.

Müge Anlı sinirlendi

Olaya çok sinirlenen Müge Anlı "Bu çocuğun da bir kız arkadaşı varsa gelsin senin deyiminle söylüyorum, seni kapının önünde yolsun o zaman" diyerek sözlerine devam etti.

"Azıp kudurmuşsunuz. Kusura bakma" diyerek olaya tepkisini gösteren Müge Anlı, "Elin adamına nasıl mesaj atarsın. Nerden buldun adını soyadını Instagram'ını. Yapamazsınız ya. Siz kadınsınız. Kadın dediğin bir durur. Erkek gelir. Saldırılmaz" dedi.

Nazmiye'nin mesajları karşısındaki tutumundan dolayı güvenlik görevlisi olarak çalışan Yılmaz'ı takdir ederen Anlı "gel seni bir öpeyim, sarılayım" dedi.