Pi'nin Yaşamı filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Pi'nin Yaşamı filmi konusu ve oyuncuları
ensonhaber.com

Yönetmen koltuğunda Ang Lee'in oturduğu, senaryosunu David Magee ve Yann Martel'in kaleme aldığı Pi'nin Yaşamı filmi, beyazperdenin ardından bu akşam saat 20.00'de ATV ekranlarından film severlerle buluşuyor.

2012 yılında vizyona giren Pi'nin Yaşamı filminin konusu ve oyuncuları, izleyiciler tarafından merak ediliyor.

Orijinal adı ''Life of Pi'' olan yapımda, Hindistan'dan Kanada'ya giden bir yük gemisi, içindeki hemen hemen tüm canlılarla birlikte trajik şekilde batar.

Bir can kurtaran filikası, uçsuz bucaksız vahşi Pasifik Okyanusu'nun ortasında yapayalnız kalır.

Peki Pi'nin Yaşamı filmi konusu nedir? Pi'nin Yaşamı filmi oyuncuları kimler? İşte Pi'nin Yaşamı filmi konusu ve oyuncuları...

Pİ'NİN YAŞAMI FİLMİ KONUSU NEDİR?

Hindistan'dan Kanada'ya giden bir yük gemisi, içindeki hemen hemen tüm canlılarla birlikte trajik şekilde batar. Bir can kurtaran filikası, uçsuz bucaksız vahşi Pasifik Okyanusu'nun ortasında yapayalnız kalır.

Sandalın hayatta kalmayı başarabilen mürettebatı ise bir sırtlan, kırık bacaklı bir zebra, bir orangutan, Richard Parker adında üç yüz kiloluk bir Bengal kaplanı ve Pi adlı 16 yaşında Hintli bir çocuktan oluşmaktadır.

Pi'nin hayvanat bahçesi işleten ve hayvanlarıyla göç yoluna koyulan ailesi, batan gemide yaşamını kaybetmiştir. Pi, kurtuluş yok gibi görünen bu okyanusta zayıf bir sandalda yanındaki hayvanlarla birlikte hayatta kalma savaşı verir ve keskin zekası ve zooloji bilgisiyle besin zincirine kurban gitmez.

Ama şimdi Bengal Kaplanı ile teknede baş başa kalmıştır. Dev kaplana yem olmamak için hayvanla anlaşmanın ve yakınlaşmanın yollarını bulur. Sıra dışı yolculuk sona ermeden büyülü bir adaya varacaktır.

Pi'nin Yaşamı filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Pi'nin Yaşamı filmi konusu ve oyuncuları

Pİ'NİN YAŞAMI FİLMİ OYUNCULARI

Suraj Sharma Irrfan Khan Adil Hussain Tabu Rafe Spall Gerard Depardieu Ayush Tandon James Saito