Euro
9.671
-0.12%
Dolar
8.0612
-0.12%
Altın
451.94
0.36%
Borsa
1.409
0%
Bitcoin
508.499
-2.78%
10ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 10 C
  Deniz Gezmiş fotoğrafı paylaşan Hakan Şükür ti'ye alındı

  Deniz Gezmiş fotoğrafı paylaşan Hakan Şükür ti'ye alındı

  Hakan Şükür, paralel yapı soruşturmaları tartışmalarına Twitter'dan attığı Deniz Gezmiş fotoğrafıyla katılınca alay konusu oldu.
  • Haber Merkezi
  • 28.04.2015 - 08:47

  Deniz Gezmiş fotoğrafı paylaşan Hakan Şükür ti ye alındı #1

  "Paralel yapı" soruşturmaları kapsamı​nda Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca​'nın da aralarında bulunduğu tutukluların Asliye Ceza Mahkemesi tarafından verilen tahliye kararının​ yok hükmünde sayılmasının akabinde, hukuk ve siyaset çevrelerinden farklı yorumlar gelmeye devam ediyor.

  HAKAN ŞÜKÜR ALAY KONUSU OLDU

  Bu tartışmalara AK Parti eski milletvekili Hakan Şükür de Twitter'dan yaptığı paylaşımlarıyla dahil oldu. Twitter hesabından Deniz Gezmiş paylaşımı ile yargıda yaşanan son tartışmalara katılan eski milli futbolcu ve milletvekili Hakan Şükür, sosyal medyada alay konusu oldu.

  DENİZ GEZMİŞ FOTOĞRAFINA TEPKİ

  'Paralel yapı'dan yana tavır sergilemek adına Türkiye'de komünizm akımının sembolü olan bir ismi tercih etmesi, Şükür'ün hem sağ hem de sol görüşlü kullanıcılar tarafından ti'ye alınmasına sebep oldu. Hakan Şükür, Deniz Gezmiş'in mahkemede çekilen ve altında "Hakim: Neye gülüyorsun? Deniz Gezmiş: Duvarda adalet yazıyor ona gülüyorum" diyalogu bulunan fotoğrafını paylaşarak, "Şimdi de duvarlarda adalet değil 'saray' yazıyor Deniz!" diye yazdı.

  "HAKAN YOLDAŞ" TEPKİSİ

  Hakan Şükür, tweeti üzerine bazı kullanıcılardan "Hacı tebrik ederim bunu paylaştığın için, defansa geçen golcü gibisin. Yardıma gelmen iyi mi yok tek kale mi maç?", "Hakan Yoldaş", "ooo paralel devrimcilik alırım bir dal" gibi tepkiler aldı.

  İŞTE HAKAN ŞÜKÜR'ÜN TWEETİ VE BAZI YORUMLAR

  Deniz Gezmiş fotoğrafı paylaşan Hakan Şükür ti ye alındı #2

  Deniz Gezmiş fotoğrafı paylaşan Hakan Şükür ti ye alındı #3

  Deniz Gezmiş fotoğrafı paylaşan Hakan Şükür ti ye alındı #4

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir