Euro
10.1743
0.13%
Dolar
8.6658
0.01%
Altın
491.67
0.75%
Borsa
1.392
-1.94%
Bitcoin
380.990
-7.53%
21ºC
İstanbul
Açık 21 C
  Dünyanın en güçlü oyun konsolu: Mad Box

  Dünyanın en güçlü oyun konsolu: Mad Box

  Şimdiye kadar yapılmış en güçlü konsol olarak tanıtılan Mad Box'ın konsept görüntüleri yayınlandı.
  • Haber Merkezi
  • 24.01.2019 - 09:48
  • Güncelleme : 24.01.2019 - 09:48

  Bu yılın başlarında, İngiltere merkezli oyun geliştiricisi Slightly Mad Studios, şimdiye kadar yapılmış en güçlü oyun konsolunu üreterek Playstation ve Xbox'a rakip olacaklarını söylemişti. Şirket, şimdi ise söz konusu konsolun konsept görüntülerini yayınladı.

  mad box

  KONSEPT GÖRÜNTÜLER YAYINLANDI

  Slightly Mad Studios CEO'su Ian Bell, söz konusu oyun konsolunun konsept görüntülerini Twitter hesabından yayınladı. Hatırlatmakta fayda var, bu görüntüler sadece konsept olduğu için üretilmiş gerçek oyun konsolu bu görüntülerden daha farklı olabilir. Konsept olmalarına rağmen bu görüntüler birçok oyun severin dikkatini çekmeyi şimdiden başardı.

  mad box

  DOKUNMATİK EKRANLI OYUN KOLU

  Oyun kolları, biraz Xbox'un kol tasarımını andırsa da ortadaki dokunmatik ekran bu kolları tamamen farklı kılıyor. Fotoğraflardan hareketle, bu dokunmatik ekranın oyun oynarken oyun bilgilerini göstermesi bekleniyor. Ayrıca bu ekranda kolayca yazı yazabileceğiniz bir de klavye bulunuyor.

  mad box

  ÜST DÜZEY ÖZELLİKLERE SAHİP OLACAK

  Çok sayıda ışıklandırma ve kavis kullanılan oyun konsolu, tasarım olarak gayet güzel görünüyor. Şirketin CEO'su, 2 yıl sonra bu oyun konsolunun hızlı bir bilgisayar ile aynı özellkleri barındıracağını ve yeni nesil sanal gerçeklik özelliklerine sahip olacağını söyledi.

  madbox

  Mevcut konsollardan farklı olarak çevrimiçi özelliklerinin ücretsiz olabileceğini söyleyen şirket CEO'su, oyuncuların kazandığı kredileri gerçek paraya çevirebilecek yeni bir özelliğin de olabileceğini belirtti. Şimdilik sadece konsept aşamasında olan Mad Box'ın gerçek halinin nasıl göründüğünü görebilmemiz içn biraz beklememiz gerekiyor.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir