Euro
11.1534
0.05%
Dolar
9.5275
0.5%
Altın
551.03
0.56%
Borsa
1.522
0.18%
Bitcoin
586.788
3.84%
12ºC
İstanbul
Çok bulutlu 12 C

  Balıkesir'de genç kız hayali sevgilisiyle evlendi

  Balıkesir'in Bandırma ilçesinde down sendromlu Duygu Kakız'ın hayalini kurduğu düğün, gerçek oldu.
  • Ajanslar
  • 22.06.2015 - 08:33
  Balıkesir'de genç kız hayali sevgilisiyle evlendi

  Yaklaşık iki yıldır gelinlik giymeyi hayal eden ve bu hayaline kavuşmak isteği ile zaman zaman evlerindeki tül perdeleri keserek kendisine gelinlik yapmaya çalışan 18 yaşındaki Duygu Kakız'ın hayalini kurduğu düğünü gerçek oldu.

  Balıkesir de genç kız hayali sevgilisiyle evlendi #1

  VAKIF YARDIM ETTİ

  Böbrek hastası olduğu öğrenilen annesi Seniha Pıravadılı ile birlikte yaşayan Duygu Kakız'ın bu hayalinin gerçekleşmesi için yakınları Bandırma Gaziler Vakfı’ndan yardım istedi. Genç kızın bu isteğini dikkate alan vakıf, düğün organizasyonu için çalışmalara başladı. Vakıf, sponsor firmalar aracılığıyla genç kızın düğününü yaptı.

  HAYALİ SEVGİLİSİ İLE NİKAH MASASINA OTURDU

  İlçede bulunan düğün salonuna gelinlik giyerek gelen genç kız, kendisine askerde olduğu söylenen hayali sevgilisi ile nikah masasına oturdu. Damat, nikah memuru ve şahitler olmayan nikah masasında kendisine soru sorulmuşçasına ‘Evet’ yanıtı veren Duygu Kakız, ailesi ve yakınlarına hüzünlü anlar yaşattı.

  Balıkesir de genç kız hayali sevgilisiyle evlendi #2

  DANS ETTİ, PASTA KESTİ

  Hayali nikahın ardından Duygu, yanında damat varmışçasına ilk dansını gerçekleştirdi. Dansın ardından hayali sevgilisi ile pastalarını kesen genç kız, daha sonra bindallısını giyerek kına yaktırdı. Kına töreni esnasında davetlilerden biri, kayınvalide rolü ile avucunu açmayan gelinin avucuna para sıkıştırarak elini açmasını sağladı.

  Seda Sayan hayranı olduğu öğrenilen Duygu Kakız, düğün esnasında kendisinin fotoğrafını çeken davetlilere sık sık Seda Sayan pozu vermeyi de ihmal etmedi.

  Balıkesir de genç kız hayali sevgilisiyle evlendi #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir