Euro
13.99
-0.14%
Dolar
12.369
3.08%
Altın
712.88
3.27%
Borsa
1.776
-2.35%
Bitcoin
726.989
3.40%
17ºC
İstanbul
Açık 17 C

  İzmir'de bir çocuk sahibi baba kısır olduğunu öğrendi

  İzmir'de 19 yaşında bir kızı olan baba, ikinci çocuk için doktora gittiğinde 'kısır' olduğunu öğrendi.
  • 17.09.2014 - 09:49
  İzmir'de bir çocuk sahibi baba kısır olduğunu öğrendi

  İzmir de bir çocuk sahibi baba kısır olduğunu öğrendi #1

  İzmir'de yaşayan 45 yaşındaki A.T., 20 yıl önce ev hanımı L.T. ile evlendi. Evliliklerinden bir kız çocuğu dünyaya gelen çiftten A.T., yaklaşık 3 yıl önce karaciğer kanseri olduğunu öğrenip tedavi görmeye başladı. Hastanede 3 ay tedavi gören A.T. taburcu oldu. Ancak doktorlar tekrar nüksedebileceğini söyleyip, sürekli gözetim altında olması gerektiğini belirtti.

  HAYATININ ŞOKUNU YAŞADI

  Hastalıkla boğuşmasına rağmen zamanının büyük bölümünü üniversite sınavlarına hazırlanan 19 yaşındaki kızıyla geçiren A.T. geçtiğimiz ay hayatının şokunu yaşadı. Senelerdir ikinci çocuğu istemesine rağmen bir türlü çocuk sahibi olamayan A.T. doktora gitmeye karar verdi. Doktorlar, bir dizi testten geçen A.T.’ye doğuştan gelen bir hastalık nedeniyle kısır olduğunu ve çocuk sahibi olmasının imkansız olduğunu söyledi.

  EŞİ İTİRAF ETTİ

  Bu gerçek karşısında şoke olan A.T. gözyaşı içinde eve koştu. Eşini sorguya çeken A.T. "Kızım T.T. başkasından, sana söylemeye cesaret edemedim." cevabı aldı. Deliye dönen talihsiz adam, "19 yıl neden sakladın" diye bağırdığı eşini hırpaladı.

  BABA DA KIZ DA İNTİHARA KALKIŞTI

  Talihsiz adam, gerçeği kızına söylemek istedi, ancak yüreği dayanmadı. İki kutu hap içti. Son anda hastaneye kaldırıldı. Anne L.T. eşinin intihara kalkışması üzerine gerçekleri kızı T.T.'ye söyledi. Şoka giren genç kız, 19 yıl "babam" diye sarıldığı A.T.'nin durumuna dayanamayıp aynı haplardan bir kutu da kendisi içti.

  GENÇ KIZ, BABASI İLE BİRLİKTE EVİ TERK ETTİ

  Baba kız tedavilerinin ardından taburcu edildi. Çift tek celsede boşandı. Genç kız, bir daha annesini görmek istemediğini belirtip, babasıyla memleketine gitti.

  ANNE, POLİSE GİTTİ

  Anne L.T. “Eski eşim, kızımın aklını çeldi, eve gelmiyor” diye polise şikayette bulundu. Ancak kızın yaşı büyük olduğu için bir işlem yapılmadı.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir