Petrol
111.53
-0.46%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
482.581
1.05%
12ºC
İstanbul
Güneşli 12 C

  Lady Gaga'nın konserinde hayranları da ilginç giyindi

  Dün akşam Lady Gaga konserinde renkli görüntüler dikkat çekti. Farklı giyim tarzıyla dikkat çeken Gaga'nın fanları da ilginçti.
  • 17.09.2014 - 09:17
  Lady Gaga'nın konserinde hayranları da ilginç giyindi

  Lady Gaga hayranları, konserin yapılacağı İTÜ Ayazağa Stadyumu'na akın etti. Ünlü şarkıcının farklı yaşlardaki fanları, birbirinden ilginç kıyafetleri ile dikkat çekti.

  YERLİ GAGA'LARIN İLGİNÇ KIYAFETLERİ -GALERİ

  Lady Gaga nın konserinde hayranları da ilginç giyindi #1

  HAYRANLARI KONUŞTU

  Bin gün öncesinden Lady Gaga'nın konakladığı otelin önünde beklemeye başladığını söyleyen Burak Gümüşlük, "Dün oteldeydim, orada büyük bir kargaşa oldu. Şuanda da burada bekliyorum. Sabah 10'da geldim. Lady Gaga bu gece müthiş bir konser verecek, heyecanla bekliyorum" dedi.

  ''O GENÇLERDEN DAHA GENCİM''

  67 yaşındaki bir hayranı ise, Lady Gaga'nın tüm klip ve konserlerini internetten izlediğini söyledi. "Ben de buraya geldim. Yaşıma bakmayın o gençlerden daha gencim ve Lady Gaga'yı onlardan daha çok seviyorum" dedi.

  Lady Gaga nın konserinde hayranları da ilginç giyindi #2

  Fethiye'den gelen ve Lady Gaga hayranı olan Eylül Emek, uzun zamandır şarkıcının konser vermesini beklediklerini söyledi. Emek, "Lady Gaga için Fethiye'den geldik. Onun 6 senedir Türkiye'de konser vermesini bekliyorduk. Muhteşem bir konser olacağına inanıyorum, çünkü Lady Gaga'nın yaptıkları ortada" ifadelerini kullandı. Konsere bazı gençler anneleri ile birlikte geldi.

  Lady Gaga nın konserinde hayranları da ilginç giyindi #3

  Lady Gaga nın konserinde hayranları da ilginç giyindi #4

  Lady Gaga nın konserinde hayranları da ilginç giyindi #5


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir