Fatih'te milyonluk motosikleti çaldılar
İHA

Gece geç saatlerde Sultan Ahmet Mahallesi’nde meydana gelen olayda iki ayrı motosikletle gezen 3 hırsız, gözlerine kestirdikleri ve değeri yaklaşık 1 milyon lira olan motosikleti çalmak için harekete geçti.

2 kişi motosiklete doğru hareket ederken diğer şüpheli ise motosikletinden inmedi. Şüpheli şahıslardan biri motosikletin üzerine binerek hareket ettirmeye çalışırken bir diğeri direksiyon kilidini açmaya çalıştı.

Direksiyon kilidini açamayan şüpheli şahıslar, bir süre sonra motosikleti sürükleyerek olay yerinden uzaklaştı. Şüpheli şahısların 1 milyon değerindeki motosikleti çaldıkları anlar ise güvenlik kameraları tarafından anbean kaydedildi.

"Değeri yaklaşık 1 milyon TL"

Çalınan motosikletin sahibi olay ile ilgili, “Ben burada otel işletiyorum. Yorgundum, buraya gelince motorumu otelimin önüne çektim ve direksiyonumu kilitledim. Ardından 3 kişi geliyor ve sanki kendi motosikletleriymiş gibi buradan alıp gidiyorlar. Değeri yaklaşık 1 milyon TL. Bu motor hala bulunamadı, hırsızlardan haber yok. yakalanıyor, 5 dakika sonra hırsız dışarıda. Bu hırsızlara gerçek bir ceza vermeleri lazım.” ifadelerini kullandı.

Haber Kaynağı: İhlas Haber Ajansı (İHA)