Euro
10.4288
1.16%
Dolar
8.8674
1.2%
Altın
499.22
1.7%
Borsa
1.385
-1.2%
Bitcoin
380.584
-1.97%
16ºC
İstanbul
Çok bulutlu 16 C

  Giresun'da kocasından kaçan kadın balkondan atladı

  Giresun’da genç bir kadın, kocasının şiddetinden kurtulmak için balkondan atladı.
  • İHA
  • 04.09.2015 - 10:00
  Giresun'da kocasından kaçan kadın balkondan atladı

  Giresun'da 7 yıl önce Bahtiyar Ş. (35) ile kaçarak evlenen Yeter Ş. (26), bir süre sonra eşiyle sorunlar yaşamaya başladı. İddiaya göre Bahtiyar Ş., evde sürekli şiddet uyguladığı eşini dün akşam da eline aldığı çekiçle dövmeye başladı.

  KOCASINDAN KAÇIP BALKONDAN ATLADI

  Kocasının elinden kurtularak kaçan Yeter Ş. balkondan aşağıya atladı. Dişlerinin ve vücudunun birçok yerinde kırıklar olduğu öğrenilen genç kadının kocası ise gözaltına alındı.

  Giresun da kocasından kaçan kadın balkondan atladı #1

  "ATLADIĞI YERDEN GETİRDİ, BİR DAHA DÖVDÜ"

  Kocasının ve çocuklarının gözü önünde balkondan atladığını söyleyen Yeter Ş., kocasının kuzeninin telefonunda bir mesaj gördüğünü ve kendisine gelerek o mesajı ’Sen mi attın’ diye tartışmaya başladıklarını belirtti. Yaşadığı dehşet anlarını anlatan talihsiz kadın, “Eşim bana evden git dedi. Daha sonra birden dövmeye başladı. Ben de korkudan balkondan aşağıya atladım. Sonra beni atladığım yerden aldı yukarı getirdi, bir daha dövdü. Dayımın karısı ile oğlu geldi. Onlar da kız istemeye gideceklerdi, eşimi çağırdılar. O da ’Ben gelemeyeceğim siz gidin’ dedi.

  YAKINLARI ÇIĞLIKLARI DUYDU

  Daha sonra onlar benim ve çocukların çığlıklarını duyunca kayınpederime haber vermişler. Sonra onlar geldi. Kayınpederim gelince dövmeyi bıraktı, sonra beni alıp babamlara getirdiler” dedi.

  Giresun da kocasından kaçan kadın balkondan atladı #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir