Petrol
111.48
2.25%
Euro
17.4789
-0.28%
Dolar
16.7545
0.34%
Altın
974.66
0.49%
Borsa
2444
0.00%
Bitcoin
323.691
-0.57%
21ºC
İstanbul
Güneşli 21 C

  İlaç parasını veremeyen kocasını süpürgeyle dövdü

  Balıkesir'de eczaneden ilaç alırken kocasının üzerinden para çıkmamasına sinirlenen kadın, eczanenin önünde kocasına meydan dayağı attı.
  • DHA
  • 14.04.2017 - 10:59
  İlaç parasını veremeyen kocasını süpürgeyle dövdü

  Balıkesir'in Edremit ilçesinde eşine kızan bir kadın, kocasını sokak ortasında dövdü. Öfkesi dinmeyen kadın, eline geçirdiği süpürgeyle de kocasının üzerine yürüdü.

  İlaç parasını veremeyen kocasını süpürgeyle dövdü #1

  KOCASINI ÇEKİŞTİREREK YERE DÜŞÜRDÜ

  Olay Camivasat Mahallesi Gazi Caddesi'nde meydana geldi. Taksiyle eczaneye gelen aile, ilaç almak istedi. Polis karakolunun 50 metre yakınında meydana gelen olayda, eşinin üzerinden para çıkmadığı için sinirlendiği belirtilen ve ismi öğrenilemeyen kadın, kocasına kızarak önce üstüne yürüdü. İlk olarak kocasını çekiştirerek yere düşüren kadın, ayağa kalktıktan sonra elleriyle vurmaya devam etti.

  İlaç parasını veremeyen kocasını dövdü VİDEO

  İlaç parasını veremeyen kocasını süpürgeyle dövdü #2

  SÜPÜRGEYLE ÜZERİNE YÜRÜDÜ

  Birlikte geldiği takside bulunan bir yakının elindeki sebzeleri yere atan öfkeli kadın, daha sonra eczane önündeki süpürgeyi eline geçirip, kocasının üzerine yürümeye devam etti. Bir süre ailenin yakınında bekleyen taksici, ortam gerilince olay yerinden uzaklaştı. Bir süre sonra öfkeli kadını, yanında bulunan yakını koluna girip olay yerinden götürdü. Eşinin öfkesine maruz kalan koca ise eşiyle birlikte olay yerinden ayrıldı.

  İlaç parasını veremeyen kocasını süpürgeyle dövdü #3

  İlaç parasını veremeyen kocasını süpürgeyle dövdü #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir