Petrol
87.73
-0.36%
Euro
17.9919
-0.15%
Dolar
18.531
0.07%
Altın
985.69
-0.19%
Borsa
3198
0.00%
Bitcoin
365.663
4.18%
19ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 19 C

  Karısını kaçıran adamın boğazını kesti

  Manavgat'ta elinde bıçakla kahvehaneye gelen Hasan Bacaksız isimli kişi, karısını kaçırdığını iddia ettiği Ali Şahin'in boğazını keserek öldürdü.
  • 21.10.2014 - 18:16
  Karısını kaçıran adamın boğazını kesti

  Karısını kaçıran adamın boğazını kesti #1

  Cinayet, Antalya'nın Manavgat Yukarı Hisar Mahallesi 4504 Sokak 1. Noter arkasında bulunan Maraton Kahvehanesi'nde meydana geldi.

  BOĞAZINDAN, KALBİNDEN VE KARNINDAN BIÇAKLANDI

  Ali Şahin, kahvehanede bir arkadaşıyla oyun oynadığı sırada, adının Hasan Bacaksız olduğu belirlenen bir kişi arkasından sessizce gelerek gazetenin içerisinden çıkardığı bıçak ile önce boğazına, sonra kalbine ardından da karnına bıçağı sapladı. Ali Şahin Kahvehanede bulunanların şaşkın bakışları arasında kanlar içerisinde sandalyeden yere düşerken, Ali Şahin'in yanında bulunan üvey oğlu Yusuf Bektaşan (27) kaçmakta olan Hasan Bacaksız'ın üzerine atlayarak elindeki bıçağı almaya çalıştı.

  EMNİYET GÜÇLERİNE TESLİM EDİLDİ

  Boğuşma sırasında Yusuf Bektaşan kolundan ve elinden bıçaklanmasına rağmen kaçan şahsı bırakmazken diğer vatandaşlarında müdahalesi sonucunda Hasan Bacaksız yakalanarak olay yerine gelen Emniyet Güçlerine teslim edildi.

  Karısını kaçıran adamın boğazını kesti #2

  "NAMUSUM İÇİN"

  Emniyet güçlerine olayı anlatan Ali Şahin'in beraber oyun oynadığı Hasan Kiraz, olayın bir anda olduğunu, ne olduğunu anlayamadan tanımadıkları bir şahsın elindeki gazeteden çıkardığı bıçağı 'Namusum için' diyerek Ali Şahin'in boğazına ve vücuduna saplamaya başladığını, kaçarken de oğlu Yusuf'un şahsın üzerine atlayarak boğuşmaya başladığını, diğer vatandaşlarında yakalayarak etkisiz hale getirdiklerini söyledi.

  Karısını kaçıran adamın boğazını kesti #3

  EŞİ GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

  Olayın ardından yaralanan Yusuf Bektaşan, Manavgat Devlet Hastanesindeki ilk müdahalenin ardından Alanya'ya gönderildi. Olayı duyarak Hastaneye koşan Ali Şahin'in eski eşi ve diğer yakınları gözyaşlarına boğuldu. Ali Şahin'in 6 yıl önce Adana'dan Hasan Bacaksız'ın karısı Gülfinaz Bacaksız'ı kaçırarak Manavgat'a geldiği ve 6 yıldır Manavgat'ta birlikte yaşadığı, bu süreçte Hasan Bacaksız tarafından ölümle tehdit edildiği olayın bu yüzden işlenmiş olabileceği bildirildi.

  Karısını kaçıran adamın boğazını kesti #4


  Görüş Bildir