Petrol
98.01
-1.60%
Euro
18.4009
-0.71%
Dolar
17.9321
-0.03%
Altın
1.038
0.60%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
439.367
2.45%
28ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 28 C

  Kayınvalidesini öldürmekle suçlanan kadın: Katil babam

  Annesini öldüren kocasından intikam almak için kayınvalidesini öldürmekle suçlanan Melek Çalar'in ifadesinde "Asıl katil babam" demesi şaşırttı.
  • 30.11.2014 - 09:07
  Kayınvalidesini öldürmekle suçlanan kadın: Katil babam

  Kayınvalidesini öldürmekle suçlanan kadın: Katil babam #1

  Diyarbakır'da annesini öldüren kocasından intikam almak için kayınvalidesini öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan Melek Çalar ifadesinde suçu üstlenmişti. Ancak genç kadın Diyarbakır Ağır Ceza Mahkemesi'nde dün başlayan duruşmada ağız değiştirdi.

  ASİL KATİL BABAM

  Sabah'ın haberine göre, asıl katilin babası olduğunu söyleyen genç kadın, "Babam eldiven takıp, silahla kayınvalidemi öldürdü. Sonra silahı bana verip, parmak izim ve barut artığı çıksın diye havaya ateş açtırdı. Kardeşim, 'Babam ceza alırsa seni yaşatmayız' diyerek tehdit etti. Artık korkmuyorum çünkü çocuklarım devlet korumasında. Asıl katil babamdır" dedi. Baba Çuço Çalar ise, kızının kendisine iftira attığını öne sürdü.

  BİLEZİK NEDENİYLE ARASI AÇILMIŞTI

  Mahkeme baba-kızın tutukluluk hallerinin devamına karar verip, duruşmayı erteledi. Amcasının oğlu Mehmet Karadayı ile evli Melek, kolundaki bileziği, babasına verince çiftin arası açılmıştı. Mehmet Karadayı, eşini barışmaya ikna etmek için gittiği evde rastgele ateş edince kayınvalidesi Edibe Çalar'ın ölümüne neden oldu. Bir yıl sonra Karadayı'nın annesi Besra Karadayı öldürüldü.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir