Euro
11.3597
1.49%
Dolar
9.7255
1.28%
Altın
562.14
1.55%
Borsa
1.48
0%
Bitcoin
598.265
2.03%
10ºC
İstanbul
Çok bulutlu 10 C
  Özgecan Aslan'ın davasında hakimden tepki

  Özgecan Aslan'ın davasında hakimden tepki

  Mersin'de vahşice öldürülen üniversite öğrencisi Özgecan'ın katili Suphi Altındöken, duruşmada ağlayınca hakimden azar yedi.
  • Ajanslar
  • 12.06.2015 - 11:01

  Özgecan Aslan ın davasında hakimden tepki #1

  Mersin’de üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın vahşi bir şekilde öldürülmesiyle ilgili tutuklanan 3 sanık, hakim karşısına çıktı. Tutuklu sanıklar Ahmet Suphi Altındöken Adana, babası Necmettin Altındöken Gaziantep ve arkadaşı Fatih Gökçe de gece geç saatlerde Osmaniye'deki cezaevinden getirildi.

  "SABIKANIZ VAR MI" SORUSUNA "BİLMİYORUM" YANITINI VERDİ

  Sanıklar, adliyede özel oluşturulan konferans salonunda hazır bulundu. Birçok avukatın yer aldığı duruşmaya, Özgecan'ın amcası Yaşasın Aslan katıldı. Basın mensupları, davanın görüleceği salona güvenlik kontrolünden geçirilerek alındı. Polis ekipleri, duruşma salonuna girenleri kayıt altına aldı. Mahkeme başkanı duruşmada sanıklara "Sabıkanız var mı?" diye sordu. İki sabıkası olduğu öğrenilen Ahmet Suphi Altındöken, bu soruya "Bilmiyorum" diye yanıt verdi.

  Özgecan Aslan'ın davası başladı VİDEO

  AĞLAYINCA HAKİMDEN AZAR YEDİ: YETER, GEÇ BUNLARI

  Bir numaralı sanık Ahmet Suphi Altındöken, duruşmada olay anlarını anlatırken ağlamaya başladı. Bu duruma daha fazla dayanamayan mahkeme başkanı,"Yeter artık, geç bunları. Ağlamayı bırak" dedi. Özgecan Aslan ın davasında hakimden tepki #2

  DURUŞMA 9 EYLÜL'E ERTELENDİ

  Üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın öldürülmesi davasında 3 sanığın tutukluluk halinin devamına karar veren mahkeme heyeti duruşmayı 9 Eylül'e erteledi.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir