Petrol
109.17
0.06%
Euro
17.0774
-4.21%
Dolar
16.1243
-4.50%
Altın
971.57
-2.07%
Borsa
2554
0.00%
Bitcoin
344.627
-5.21%
20ºC
İstanbul
Açık 20 C

  Polis tinerli saldırıya biber gazıyla müdahale etti

  Antalya'da bir akaryakıt istasyonundaki madde bağımlısı polise tiner serpti. Polis ekipleri biber gazıyla karşılık verdi.
  • AA
  • 07.10.2016 - 04:59
  Polis tinerli saldırıya biber gazıyla müdahale etti

  Akdeniz Sanayi Sitesi'ndeki akaryakıt istasyonunun marketine gelen madde bağımlısı M.Ç'nin, içeridekilerin dışarı çıkmasına izin vermediği ihbarını alan polis ekipleri, bölgeye gitti. İstasyona gelen ekibe, elindeki pet şişede bulunan tinerden serpen M.Ç'ye polis de biber gazıyla karşılık verdi.

  POLİSE MUKAVEMETTEN İŞLEM YAPILACAK

  Koşarak istasyondan uzaklaşan zanlıyı, polis ekibi araçla takip ederek kısa sürede yakaladı. Gözaltına alınan zanlıya polise mukavemetten işlem yapıldığı öğrenildi.

  Tinerli saldırıya biber gazlı müdahale

  Akaryakıt istasyonunda yaşanlar ise güvenlik kameralarınca kaydedildi. Görüntüde, istasyona gelen madde bağımlısının market kısmında müşterileri rahatsız ettiği, olay yerine gelen ekibin araçtan çıkmalarına fırsat vermeden üzerilerine tiner serpmeye çalıştığı görüldü. Akaryakıt istasyonunu sahibi Zafer Çerçiler, söz konusu madde bağımlısının yakınlarda oturduğunu, sık sık istasyona gelerek rahatsızlık verdiğini söyledi.

  DEFALARCA ŞİKAYET EDİLMİŞ

  Defalarca şikayette bulunduklarını, şüpheli ile mahkemelik olduklarını aktaran Çerçiler, "Bu konuda bir çözüm bulunmasını istiyoruz. Daha önce çalışanlarımıza da saldırdı. Bu tinerci, birisinin ölümüne neden olabilir. 'Hapse atılsın' demiyoruz ama tedavi edilmesi için yetkililerden yardım bekliyoruz." dedi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir