taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.0569
Euro
6.5615
Altın
1585.93
Borsa
120791.86
Gram Altın
308.888
Bitcoin
59674.98

42 santimetre uzunluğundaki sakalını satacak

Malatya'da, 28 yaşındaki bir kişi, 2010 yılından beri kesmediği 42 santimetreye ulaşan sakalını 10 bin TL karşılığında satılığa çıkardı. Alıcı çıkmaması halined de sakal, LÖSEV'e bağışlanacak.

DHA | 18.01.2020 - 13:05..
Whatsapp ile paylaş

İstanbul ve Malatya'da sinema ve tiyatro oyunculuğu yapıp, kamera arkasında da görev alan 28 yaşındaki Abdullah Özkaya, 2010 yılından beri sakallarını kesmedi.

Badem ve argan yağlarıyla keratin bakımı yapan Özkaya'nın sakalları, 42 santimetreye ulaştı.

42 santimetre uzunluğundaki sakalını satacak

MASRAFLARINI KARŞILAYACAK

Askere gitmeden önce uzattığı sakallarını internet üzerinden 10 bin TL'ye satılığa çıkartan Özkaya, elde edeceği gelirin bir kısmıyla askerlik masraflarını karşılayacağını, bir kısmıyla da evlenmek üzere olan tiyatrocu bir arkadaşına yardım etmek istediğini belirtti.

42 santimetre uzunluğundaki sakalını satacak VİDEO

42 santimetre uzunluğundaki sakalını satacak

SAÇINI DA HEDİYE EDECEK

Özkaya, sakalını alana 60 santimetre uzunluğundaki saçlarını da hediye edeceğini söyledi. 4 ay sonra askere gidecek olan Özkaya, alıcı bulamazsa saç ve sakallarını Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı'na bağışlamayı düşünüyor.

42 santimetre uzunluğundaki sakalını satacak

"TÜRKİYE'NİN EN UZUN SAKALI OLARAK GEÇİYOR"

Özkaya, saç ve sakallarını 10 yıldır uzattığını belirterek, "Tahminlerim ve araştırmalarıma göre Türkiye'nin tam olarak en uzun sakalı olarak geçiyor. Sakalımla, toplumda dikkat çekiyorum. Özellikle Malatya'da daha çok dikkat çekiyor. Malatya'da da tek olduğumu düşünüyorum bu konuda." dedi.

42 santimetre uzunluğundaki sakalını satacak

"SAKAL MODA HALİNE GELDİ"

Abdullah Özkaya'nın kuaförü Şener Eroğlu ise Özkaya'nın 17 yıldır müşterisi olduğunu belirterek, "Kendisinin sakallarını kesmediğini biliyorum. Şu anda bakım yağlarıyla birlikte daha güzel görünüm sağladı. Sakal artık moda haline geldi. Şu anda gençlerimizin büyük bir kısmı sakal modasına uydu. Sakal modası hiç bitmeyen, tükenmeyen stil olarak devam etmekte." dedi.

42 santimetre uzunluğundaki sakalını satacak

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir