taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7866
6.4017
1460.81
108869.14
271.801
43034.66

Ağzında çıkması gereken diş, beyninde çıktı

Sinop’un Gerze ilçesinde yaşayan bir kişi ağzında çıkması gereken bir dişi, beyninde çıktı.

DHA | 18.03.2018 - 15:41..
Whatsapp ile paylaş

Sinop Gerze'de amatör olarak müzikle uğraşan Deniz Mızraklı'nın (26), 2014 yılında geçirdiği beyin tümörü ameliyatından üç gün önce tomografisi çekildi.

Ağzında çıkması gereken diş, beyninde çıktı

DİŞİ BEYNİNDE ÇIKTI

Tomografide, ağzında çıkması gereken bir dişin beyninde çıktığı anlaşıldı. Doktorlar, dişin alınmasının kendisinde bazı hasarla yol açabileceğini söyledi.

Ağzında çıkması gereken diş, beyninde çıktı

"GÖRENLER SARHOŞ SANIYORDU"

Dişin alınmasının riskli olduğunu söyleyen Deniz  Mızraklı, "Ben, Sinop da bir mekanda canlı müzik yapıyordum. Canlı müzik yaptığım dönemde kendimde ciddi bir rahatsızlık hissettim. Bununla ilgili hastaneye gittim. Yürüme testi yaptılar ve yürümekte zorlandım. Bir denge bozukluğum vardı. Beni tanıyan insanlar, alkollü olduğumu sanıyorlardı. O dönem Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındım. Tomografiler çekildi. Beyinim de bir tümör tespit ediliyor. Ameliyattan 3 gün önce de bir beyin tomografisine girdim ve beynimde diş olduğu anlaşıldı. Diş hala beynimde duruyor. Diş hala orada durduğu için denge bozukluğu ve hafıza kaybı hastalığının tekrarlama durumu var. Diş alınırsa konuşma, görme ve hareket duyum tamamen kaybolabilecek, bu riski almak istemedim." dedi.

Ağzında çıkması gereken diş, beyninde çıktı

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir