taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7672
6.4015
1498.86
94773.16
277.736

Cumhuriyet ekonomik krize girdi

Cumhuriyet Gazetesi Cemaat'in şirketlerinden gelen para kesilince ekonomik krize girdi..

Haber Merkezi | 04.12.2015 - 16:51..
Whatsapp ile paylaş
Cumhuriyet ekonomik krize girdi

Cumhuriyet ekonomik krize girdi

Cemaat'in servis ettiği tapelerle MİT tırları üzerinden Türkiye'yi terör destekçisi ülke gibi gösteren Cumhuriyet, Cemaat'in şirketlerine yapılan operasyonlardan sonra para kaynağını kaybetti.

SAYFA SAYISI AZALTILIYOR

Gazete, üstüne bir de Genel Yayın Yönetmeni ile Ankara Temsilcisi'nin cezaevine gönderilmesinin ardından ekonomik daralmaya gitmek zorunda kaldı. Bu nedenle de bazı yazarların köşeleri birer gün azaltıldı.

Özgen Acar, Mine Kırıkkanat, Ali Sirmen, Nilgün Cerrahoğlu ve Işıl Özgentürk'ün yazılarının birer gün azaltıldığı öğrenildi.

HAFTADA BİRER GÜN EKSİK YAZACAKLAR

Cumhuriyet yazarı Özgen Acar bu kararı köşesinden şu satırlarla duyurdu: "Ekonomik nedenlerle gazetenin sayfa sayısının azaltıldığını, bu nedenle yazarlardan haftada birer gün eksik yazmalarının istendiği bildirildi. Artık yalnızca salı günleri "Kavşak" okuyabileceğinizi üzülerek bilgilerinize saygılarımla sunarım…"

Cumhuriyet ekonomik krize girdi

"DARALTMAK ZORUNDA KALDIĞI SAYFA SAYISI.."

Cumhuriyet yazarı Mine Kırıkkanat da Twitter'dan yaptığı açıklamada bu kararı şöyle paylaştı: "Sevgili okurlarım, Cumhuriyet'in daraltmak zorunda kaldığı sayfa sayısı gereği, bundan böyle haftada 2 değil, 1 yazı yazacağım. Bilginize."

Cumhuriyet ekonomik krize girdi

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir