taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.9641
6.5634
1570.65
119689.48
301.229
55184.55

Denizlilerin Atatürk sevgisi

Denizli'de kısa film için Atatürk kılığına giren oyuncuyu gören vatandaşlar, "Sana ihtiyacımız var paşam" diyerek ağladı.

İHA | 02.03.2016 - 10:55..
Whatsapp ile paylaş
Denizlilerin Atatürk sevgisi

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e benzerliği ile dikkat çeken tiyatro oyuncusu Göksel Kaya, Atatürk’ün hayatından kesitler sunacak olan kısa filmlerin çekimi için Denizli’ye geldi.

ATATÜRK KILIĞINDA FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

Kısa filmlerin çekimleri devam ederken, tiyatro oyuncusu Göksel Kaya, ekibi ile birlikte Delikliçınar Meydanı’nda yürüyüş gerçekleştirdi. Yolda yürürken vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Kaya, vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşların iltifatlarını dinleyen ve teşekkür eden tiyatro oyuncusu Göksel Kaya, kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyenleri de kırmadı.

Denizlilerin Atatürk sevgisi VİDEO

"SİZE İHTİYACIMIZ VAR PAŞAM" DİYEREK AĞLADILAR

Atatürk’e benzerliğiyle herkesin dikkatini fazlasıyla çeken Göksel Kaya’yı gören bazı vatandaşlar ise gözyaşlarına hakim olamadı. Göksel Kaya’yı gördükten sonra yanına giden ve ağlayarak, "Size ihtiyacımız var paşam. Paşamızı gördüğümüz için çok mutluyuz. Geri döndü işte" diyen vatandaşlar daha sonra Kaya ile fotoğraf çektirdi.

Denizlilerin Atatürk sevgisi

Denizlilerin Atatürk sevgisi

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir