Petrol
85.56
-1.86%
Euro
18.1363
-0.12%
Dolar
18.5017
-0.02%
Altın
987.97
0.00%
Borsa
3180
0.00%
Bitcoin
359.571
-0.29%
23ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 23 C

  ABD Başkanı Trump'tan yeni gaf

  ABD Başkanı, Kongre üyelerine yönelik bir silahlı saldırıda ölümden dönen Cumhuriyetçi vekil Scalise'a "Bu, kilo kaybetmek için çok acayip bir yol Steve" diyerek espri yaparken 'çam devirdi'.
  • Haber Merkezi
  • 21.12.2017 - 14:43
  ABD Başkanı Trump'tan yeni gaf

  ABD Başkanı Donald Trump göreve geldiği günden bu yana kaş yaparken göz çıkartıyor. Her bir konuşması ayrı bir gafa neden olan Trump, bu sefer de silahla yaralanan bir milletvekilini övmek isterken çam devirdi.

  ABD Başkanı Trump'tan yeni gaf - GALERİ

  ABD Başkanı Trump tan yeni gaf #1

  ABD Başkanı Trump'tan yeni gaf- VİDEO

  TUHAF ŞAKA

  Trump, Kongre üyelerine düzenlenen silahlı saldırıda yaralanan milletvekilini övmek için kullandığı sözlerle şaşırttı.

  Trump, vergi reformu paketinin Kongre'de kabul edilmesini kutlamak için Cumhuriyetçileri Beyaz Saray'da ağırlarken yine tuhaf bir espri yaptı. Aslında espriden çok söylenen büyük bir gaftı.

  "KİLO VERMEK İÇİN ACAYİP BİR YOL"

  Haziranda kendi aralarında beyzbol maçı yapmaya hazırlanan Temsilciler Meclisi üyelerine ateş açılması sonucu ağır yaralanan ve eylülde hastaneden taburcu edilen Cumhuriyetçi vekil Steve Scalise'i, vergi reformunun geçmesindeki rolü için övmeye başlayan Trump, ''Hepimizden daha cesur, bizden daha cesur. Hepimizden daha zor bir yıl geçirdi.'' diye söze girişti.ABD Başkanı Trump tan yeni gaf #2

  ​Ardından, ABD Başkanı, doktorlar tarafından ölümden döndüğü belirtilen ve Beyaz Saray'a koltuk değnekleriyle gelen Scalise'a ''Ama bu kilo kaybetmek için çok acayip bir yol, Steve. Pek de iyi bir yol değil.'' diye takıldı.


  Görüş Bildir