Euro
10.0646
-0.04%
Dolar
8.4562
0.01%
Altın
497.13
-0.01%
Borsa
1.392
2.27%
Bitcoin
337.690
-0.65%
25ºC
İstanbul
Açık 25 C

  Brezilya'da ölü sanılan adam morgda canlandı

  Brezilya'da bir adam, ölü ilan edildikten iki saat sonra morgda hareket etmeye başladı.
  • 27.08.2014 - 09:04
  Brezilya'da ölü sanılan adam morgda canlandı

  Brezilya da ölü sanılan adam morgda canlandı #1

  Brezilya'da 54 yaşındaki bir adam resmen ölü ilan edildikten iki saat sonra morgdaki ceset torbasından canlı çıkartıldı.

  CESET TORBASI HAREKET ETTİ

  Doktorlar iki kalp krizi geçiren Valdelucio de Oliveira Goncalves'in yakınlarına öldüğünü açıkladı. Aile cesedi giydirmek için morga geldiğinde ceset torbasının hareket ettiğini ve Goncalves'in aslında nefes aldığını fark etti. Aile üyeleri koşup morg görevlilerine haber vererek, vücudu bağlanan, kulakları ve burun deliklerine pamuk tıkanan Goncalves'in kurtarılmasını sağladı.

  SORUŞTURMA BAŞLATILDI

  Bahia eyaletinin başkenti Salvador kentindeki Menandro de Farias Hastanesi'nde yaşanan olayın ardından soruşturma başlatıldı. Bahia sağlık Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada "Hastanenin direktörleri yapılan işlemleri açıklığa kavuşturmak için hastaya bakan ekiple görüşme yapacak" denildi.

  Brezilya da ölü sanılan adam morgda canlandı #2

  TABUTU BİLE SATIN ALMIŞTIK

  Goncalves'in yeğeni Patricia Cintra Correrio 24 Horas gazetesine yaptığı açıklamada, "Tabutumuzu bile satın almış, cenaze için depozito ödemiştik" dedi. Cintra amcasına üç ay önce ölümcül kanser teşhisi konulduğunu, ancak ailenin bir mucize olması için ettiği duaların kabul gördüğünü söyledi.

  Brezilya da ölü sanılan adam morgda canlandı #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir