Petrol
86.57
-0.36%
Euro
19.6465
0.15%
Dolar
18.6371
0.02%
Altın
1.079
-0.06%
Borsa
5014
-0.65%
Bitcoin
321.353
-0.71%
13ºC
İstanbul
Hafif yağmur 13 C
  İsrail'in çocuk toplama kampı görüntülendi

  İsrail'in çocuk toplama kampı görüntülendi

  İsrail, geçtiğimiz cuma gününden bu yana Filistinlilere yönelik baskı ve zulmünü artırarak sürdürüyor. İsrail asker ve polislerinin hedefi Filistinli çocuklar oluyor.
  • Haber Merkezi
  • 14.12.2017 - 09:47

  ABD'nin, Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak ilan etmesinin ardından cuma günü başlayan eylemler birinci haftasını doldurmak üzere. Bir haftada Filistin halkı, özellikle Batı Şeria ve Gazze sokaklarında eylemler gerçekleştirirken, İsrail güvenlik güçleri de eylemlere sert müdahalelerde bulunuyor.

  İsrail in çocuk toplama kampı görüntülendi #1

  Terörist devletin acımasız polis ve askerleri, kadın, erkek, çocuk farketmeksizin herkesi gözaltına alıyor. Bu gözaltıların da en çok hedefi olan ve tepki çekeni de Filistinli çocuklar.

  İsrail'in çocuk toplama kampı- ViDEO

  ÇOCUK TOPLAMA KAMPLARI

  İsrail'in müdaalelerde en çok gözaltı gerçekleştirdiği yer Batı Şeria. Genelde El Halil ve çevresinde gerçekleştirilen bu çocuk gözaltıları, yine El Halil'in Şüheda caddesinde bulunan bir kontrol noktasındaki çocuk toplama kamplarına yerleştiriliyor.

  Sadece çocukların toplandığı bu kamp, daha önce fotoğraflandıysa da  ilk kez videosu ortaya çıktı. Video, gözleri ve elleri bağlı onlarca çocuğun, kümes gibi, küçücük bir kafesin içine yerleştirildiğini gözler önüne seriyor. Görüntüde de görüldüğü gibi silahsız masum çocuklar, tıkıştırılan kafeslerin içerisinde cezalandırılırken, korkak İsrail askerleri de başlarında ağır silahları ile nöbet tutuyor.

  İsrailli askerler Filistinli çocukları gözaltına aldı-VİDEO

  KEYFİ GÖZALTILAR

  İsrail güvenlik güçleri bu ayaklanmalardan önce de İsrailli çocuklara yönelik  gözaltı muamelelerini uygulamış, sokaktan çevirdiği Filistinlileri keyfi olarak tutuklamıştı.

  Terörist devletin güvenlik güçleri çocuklara yönelik eylemleri ile her zaman gündeme geliyor.

  İsrail in çocuk toplama kampı görüntülendi #2


  Görüş Bildir