Euro
10.1041
-0.33%
Dolar
8.4996
-0.57%
Altın
496.68
-0.02%
Borsa
1.377
1.2%
Bitcoin
338.869
-0.03%
29ºC
İstanbul
Güneşli 29 C

  Karayipler'de yağma ve hırsızlık başladı

  Irma kasırgasının geçtiği Karayiplerin başı bu sefer de yağmacılar ile dertte. Boşalan dükkan ve evlere giren yağmacılar etrafı talan etti.
  • Haber Merkezi
  • 12.09.2017 - 10:50
  Karayipler'de yağma ve hırsızlık başladı

  Irma kasırgası yavaş yavaş etkisini yitiriyor, ancak bıraktığı tahribat kısa sürede sarılacak gibi değil. O tahribatı en çok yaşayan yerlerden biri Irma'nın ilk duraklarından olan Karayipler. Irma'dan kurtulmayı başaran adalarda yağmacılık ve hırsızlık faaliyetleri baş gösterdi.

  Karayipler de yağma ve hırsızlık başladı #1

  BOŞ MARKETLER TALAN EDİLDİ

  Bölgede neredeyse tahliyeler sebebiyle az sayıda kişi kadlı, gidenlerin çoğu da olumsuz hava koşulları ve adadaki ulaşımın bitme noktasına gelmesinden ötürü bölgeye gelemediler.

  Karayipler'de yağma ve hırsızlık başladı VİDEO

  Yağmacılar ise bu durumu fırsat bilip heryeri talan etmeye başladılar. Marketlerde Irma sebebiyle azalan stoklar yağmacılık sebebiyle tamamen bitti. Koli koli, paket paket buldukları herşeyi çalmaya başlayan Karayipliler, buldukları herşeyi evlerine taşıdılar.

  Karayipler de yağma ve hırsızlık başladı #2

  ASKERLER SOKAKTA

  Bölgede artan hırsızlık ve yağmacılık sebebiyle bölgenin kontrolünü sağlayan Fransa, Birleşik Krallık ve Hollanda'ya bağlı polis ve askerler sokaklara indi. Hırsızlık faaliyetlerini durdurmak için bölgede görev yapan güvenlik güçleri şimdiye kadar 5 kişiyi tutukladı.

  Karayipler de yağma ve hırsızlık başladı #3

  Karayipler de yağma ve hırsızlık başladı #4

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir