Petrol
111.8
0.61%
Euro
17.5837
0.65%
Dolar
16.3746
0.06%
Altın
971.8
-0.30%
Borsa
2427
0.00%
Bitcoin
482.296
-0.75%
26ºC
İstanbul
Güneşli 26 C

  Kraliyet'in taze çiftine ırkçı yorum

  Birleşik Krallık Bağımsızlık Partisi lideri Henry Bolton'ın, kraliyet ailesinin gelin adayı Meghan Markle hakkında ırkçı paylaşımlarda bulunması büyük tartışmalara neden oldu.
  • Haber Merkezi
  • 15.01.2018 - 15:52
  Kraliyet'in taze çiftine ırkçı yorum

  İngiltere'de siyasiler, Meghan Markle ile Prens Harry'nin evlenecek olmalarını kabullenemiyor. Mail on Sunday gazetesi, Marney'nin Prens Harry'nin nişanlısı Meghan Markle hakkında paylaştığı mesajları yayımladı.Kraliyet in taze çiftine ırkçı yorum #1

  GELİN ÜZERİNDEN IRKÇI YORUM

  Bir arkadaşına gönderdiği telefon mesajlarda, Markle'ın kraliyet ailesini lekeleyeceğini ve kuş beyinli olduğunu belirten Marney, "(Bu kişiler) Kendilerini yavaş yavaş tepeye doğru itiyorlar. Bir bakmışız bir sonraki başbakan Müslüman, kral da siyah" ifadesini kullandı.

  25 yaşındaki eski model Marney ayrıca, siyahların çirkin olduğunu savundu. Marney, yazdıklarının ortaya çıkmasının ardından özür dilerken, UKIP'in bazı üyeleri Bolton'a genel başkanlıktan istifa etmesi ve ilişkisini bitirmesi çağrısı yaptı.Kraliyet in taze çiftine ırkçı yorum #2

  PARTİDEN ATILDI, SEVGİLİSİNDEN AYRILDI

  Marney'in mesajlarından dolayı dehşete düştüğünü vurgulayan Boris, mesajların savunulmaz olduğunu belirtirken "Dün gece ilişkimizin romantik unsuru son buldu. Ayrılık konuşmamız her ikimiz için de uzun ve üzücü geçti." dedi.

  Bolton'un mesajların parti tarafından öğrenilmesini takiben Marney'in UKIP üyeliğinin hemen askıya alındığını belirtildi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir