Euro
10.0485
0.76%
Dolar
8.5213
1.12%
Altın
480.92
-1.06%
Borsa
1.418
-0.42%
Bitcoin
404.265
0.34%
21ºC
İstanbul
Açık 21 C

  Lady Gaga: ABD Başkan Yardımcısı bu utanç size ait

  ABD'li pop şarkıcısı Lady Gaga, Las Vegas'ta verdiği konserinde ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence ve eşi Karen Pence'i 'Hristiyanlığın en kötü temsilcileri' olarak nitelendirdi.
  • Haber Merkezi
  • 21.01.2019 - 16:51
  Lady Gaga: ABD Başkan Yardımcısı bu utanç size ait

  Lady Gaga'nın tepkisinin nedeni, Karen Pence'in, kendileri ya da aileleri eşcinsel olan öğrencileri kabul etmeyen bir okulda tekrar sanat dersleri verecek olması.

  Okul, öğrencilerin kayıtlarını almadan önce ailelerden bir sözleşme imzalamalarını istiyor. Sözleşmede "Cinsel ahlaksızlığı destekleyen ya da buna göz yumanların, homoseksüel ya da biseksüel kişilerin" okula kabul edilmeyeceği belirtiliyor.

  "AYNAYA BAKARSANIZ GÖRECEKSİNİZ"

  Lady Gaga, Las Vegas'taki konserinde şunları söyledi:

  "Hristiyanlara karşı ayrımcılık yapmamamız gerektiğini söylüyorsunuz. Siz Hristiyanlığın en kötü temsilcilersiniz. Ben bir Hristiyan kadınım ve benim bildiğim Hristiyanlık önyargıyı kabul etmez, herkese kucak açar. Bay Pence, bu utanç size aittir ve aynaya bakarsanız göreceksiniz."

  ABD'li pop şarkıcısı Lady Gaga-FOTO GALERİ

  Lady Gaga ayrıca, ABD Başkanı Donald Trump'ın da hükümeti tekrar açması gerektiğini söyledi. Şarkıcı, hükümet kapalı olduğu için birçok ABD vatandaşının işlerine devam edemediğini ve maaşlarını alamadıklarından hayatlarını idame ettirmekte zorlandıklarını söyledi.

  Lady Gaga: ABD Başkan Yardımcısı bu utanç size ait #1

  Günün magazin gelişmeleri VİDEO

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir